Nova vest
Logo
Fudbal 8

1.3.2025.

19:35

Tuča Srbina i Brazilca obeležila četvrtfinale FA kupa VIDEO

Ružne scene smo gledali na utakmici četvrtfinala FA kupa između Bormuta i Vulverhemptona koje su "Trešnjice" rešile u svoju korist posle penala.

Autor:B92.sport

B92.sport
Tuča Srbina i Brazilca obeležila četvrtfinale FA kupa VIDEO
Godfrey Pitt / Actionplus / Profimedia

Na ovom meču je doskorašnji fudbaler Crvene zvezde Naser Điga po prvi put debitovao u startnoj postavi. 

Posle 90 minuta fudbala rezultat je bio izjednačen, prvo je Bormut stigao do vođstva posle gola Evanilsona, da bi Mateuš Kunja doneo izjednačenje svom timu u 60. minutu. 

Potom se došlo do produžetaka, gde smo videli jedan nesportski potez strelca gola za Vulvse. 

U samom finišu drugog produžetka mađarski fudbaler, srpskog porekla Miloš Kerkez dobio je nekoliko udaraca po licu od strane Brazilca. 

Kada je Kerkez pao, Mateuš Kunja je nastavio da ga šutira, zbog čega je i dobio crveni karton. Međutim, ni tada nije stao, pošto je i na putu ka svlačionici nastavio da se raspravlja s mladim bekom, zbog čega ga i očekuje verovatno nešto duža kazna.

Moguće da zbog svega ovoga Kunju očekuje suspenzija i da ga neće biti u sastavu na nekim narednim mečevima. 

Podeli:

loader

Komentari 8

Podeli:

Lige petice

Arbeola spreman da sasluša Valverdea

Alvaro Arbeloa se nije proslavio na debiju na klupi Real Madrida, velikan je u osmini finala Kupa kralja ispao od Albasetea, ali mladi trener je izgleda spreman da ekipi ponudi nešto novo dok obavlja funkciju privremenog trenera.

B92.sport

23:25

46 min

U fokusu

Vidi sve
Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu