Subota, 09.12.2023.

15:00

Mijatović Zvezdin junak – Hvang stavio tačku na pobedu i svetski rekord

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su lučansku Mladost 3:1 (1:1) na "Marakani" u meču 18. kola Superlige Srbije.

Mijatović Zvezdin junak –  Hvang stavio tačku na pobedu i svetski rekord

Crveno-beli su na krilima Jovana Mijatovića uspeli da dođu do tri boda, pošto je mladi napadač postigao gol i bio asistent.

Zvezda je stigla svetski rekord Real Madrida i 122. meč zaredom na svom terenu ostala je neporažena.

Zvezda je u drugom poluvremenu slomila otpor uporne Mladosti, koja je do 68. minuta bila u egalu.

Zvezda je u 8. minutu došla do prednosti, kada je Aleksandar Katai bio precizan sa penala, a vođtvo ej bilo kratkog daha, pošto su gosti iz Lučana uzvratili posle 120 sekundi, a izjednačenje je doneo Uroš Sremčević.

Sve do 68. minuta na Marakani je viđen egal, a preokret crveno-belima doneo je mladi Jovan Mijatović. On je prvo pogodio za 2:1, a potom je asistirao Inbomu Hvang u 88. minutu, kada je postavljen konačan rezultat 3:1.

Zvezda sada ima 43 boda, isto kao i Partizan, koji u ponedeljak gostuje Radničkom iz Niša, dok je Mladost iz Lučana na petom mestu sa 25 bodova.

Tok meča mogli ste da pratite u LIVEBLOGU B92.net.