Nedelja, 03.12.2023.

20:32

Dmitrović savladan, Sevilja i Viljareal podelili bodove na Pishuanu

Nije bilo pobednika na meču između Sevilje i Viljareala.

Na kraju je ova utakmica završena rezultatom 1:1 (0:0) na stadionu Ramon Sančes Pishuan i sa tim rezultatom mogu biti zadovoljniji fudbaleri Sevilje.

Viljareal je bio na pragu velikog prekreta, ali je gol Dijaza u petom minutu nadoknade drugog poluvremena poništen posle intevencije VAR sistema .

Bez golova je prošlo prvo poluvreme, ali sa dva žuta kartona, po jednom na obe strane.

U 72. minutu trener Sevlije Dijego Alonso je u igru uveo Kikea Salasa, što će se ispostaviti kao dobar potez.

Samo tri minuta kasnije mladi Španac je postigao svoj drugi gol u ovoj sezoni i tako doveo svoj tim do prednosti.

Nije ta prednost Sevilje dugo trajala, jer je Hose Luis Morales savladao Marka Dmitrovića i tako na kraju se ispostavilo doneo bod svom timu na ovom nezgodnom gostovanju.

Sevilja je posle ovog boda ostala na 15. mestu sa 13 bodova, a Viljareal je napredovao za jedno mesto i sada je 12. sa 16 bodova.

Majorka je tim kome će Sevilja gostovati u sledećem kolu, a Viljareal će dočakati Real Sosijedad.