Petak, 01.12.2023.

20:35

Milinković-Savić strelac u derbiju VIDEO

Fudbaler Al Hilala Sergej Milinković Savić postigao je prvi gol u derbiju 15. kola saudijske Pro lige protiv Al Nasra.

EPA-EFE/STRINGER

Igrao se 64. minut kada je srpski vezista iskoristio centaršut Abdulhamida i preciznim udarcem glavom zatresao mrežu gostiju.

Za njega je to peti pogodak u 12. ligaškom meču ove sezone, a pored toga je zabeležio i četvrtu asistenciju.

Igrao se 92. minut kada je jednu visoku loptu spustio do sunarodnika Aleksandra Mitrovića, posle čega je ovaj zalomio protivnika i postigao svoj drugi gol na meču za konačnih 3:0

U ovom trenutku Al Hilal ima sedam bodova više u odnosnu na drugoplasirani tim čiji je lider Kristijano Ronaldo. Podsetimo, Al Hilal je ove sezone bez poraza.

Gol i asistenciju Milinković-Savića pogledajte u prilogu.