Petak, 01.12.2023.

20:35

Minimalac Spartaka po magli protiv Radnika

Fudbaleri Spartaka zabeležili su pobedu u 17. kolu Superlige Srbije.

Izabranici Nenada Lalatovića su pred svojim navijačima pobedili ekipu Radnika iz Surdulice, 1:0 (1:0).

Bila je to druga uzastopna pobeda Subotičana, dok je Radniku ovo bio peti poraz u poslednjih šest mečeva, tako da će ostati i dalje na dnu tabele.

Spustila se gusta magla na stadionu u Subotici, jedva da se videlo šta sa tribina, ali je meč nekako odigran i u tim uslovima.

Meč je rešen još u prvom poluvremenu, tačnije u 13. minutu.

Tada je posle dobre akcije mrežu Surduličana zatresao Miloš Tošeski.

Bilo je potom šansi za obe ekipe, ali ne i više golova.

U poslednjem minutu regularnog toka, sudija Stanko Ostraćanin pokazao je drugi žuti karton igraču Spartaka Vladanu Vidakoviću, pa su Subotičani u nadoknadi igrali sa desetoricom.

Ipak, nije bilo vremena da gosti to iskoriste, a najbolje prilike propustili su u 33. minutu preko Abubakara i u 54. kada Kunić nije bio precizan.