Pojavio se problem sa reprezentativcem Hondurasa, nakon što mu je pred meč protiv Radničkog iz Niša prispela tek polovina plate. Dugovanja su u međuvremenu izmirena, ali Arijaga i dalje nije bio zadovoljan svojim statusom.
Zbog toga ga nije bilo u protokolu za meč protiv IMT-a, a da "kulja" na relaciji klub-igrač bilo je jasno po Jovanovićevoj izjavi posle tog meča.
"Videćemo ovih dana. Ne bih sad o tome. Imam neke svoje razloge. Momci koji su igrali umesto njega su bili odlični, odbrana je bila fantastična i sem tog gola... To je naša realnost i to je ono što imamo, borimo se, srećan sam zbog načina na koji su pomenuti momci odigrali", rekao je tada Jovanović.
Izvor: B92.sport
Pred novi susret sa Nišlijama je detaljnije objasnio šta se desilo.
"Što se tiče Arijage, napravio je disciplinski prekšraj koji ja nisam doživeo ni kao igrač ni kao pomoćni trener. I to dan pred utakmicu. Što se mene tiče on je završio sezonu, ja sam to decidno rekao upravi kluba. Pitali su me šta se desilo, objasnio sam im. Igračima je teško palo, bili su rezignirani. Pred svima sam rekao šta sam imao. On mora da shvati da je profesionalac i da igra u velikom klubu. Plaćen je od strane velikog kluba, to namerno govorim. Dok sam ja ovde, još tri, četiri dana, to neću dopustiti. Dete sam ovog kluba, svašta sam prošao. U situaciji u kojoj se nalazimo, da se nama tako nešto desi. Šta se konkretno desilo o tome ću detaljnije posle utakmice. Na klubu je da preduzima dalje korake u tom pravcu", izjavio je Jovanović.
Arijaga je ove sezone nastupio 21 put u dresu Partizana, te upisao jednu asistenciju.
Utakmica između Partizana i Radničkog se igra u subotu (16.00).
Vaterpolo reprezentacija Srbije je u prvom kolu Evropskog prvenstva u Beogradu savladala selekciju Holandije tek posle boljeg izvođenja peteraca – 18:16.
Partizan je prošlost za Tajrika Džonsa, Amerikanac je debitovao za Olimpijakos, odigrao odličnu utakmicu, a nakon toga je sabrao utiske o prethodnih desetak dana. Turbulentnih desetak dana.
Suspendovala je Budućnost Lazara Savovića jer nije hteo da potpiše novi ugovor, gde bi se promenila klauzula, a mladom vezisti se smeši odlazak u januaru.
Vaterpolo reprezentacija Srbije je u prvom kolu Evropskog prvenstva u Beogradu savladala selekciju Holandije tek posle boljeg izvođenja peteraca – 18:16.
Marko Jovanović, vršilac dužnosti trenera fudbalera Partizana, sumirao je utiske nakon trijumfa nad Novim Pazarom, ali i govorio o zameni za Srđana Blagijevića.
Postoje igrači koji prođu kroz Beograd, "ostave" statistiku i odu. A postoje i oni koji, iako govore drugim jezikom i dolaze sa drugog kraja kontinenta, na parketu ostave i deo svoje duše. Jedan od njih je Davis Bertans.
Evropsko prvenstvo u Beogradu otvoreno je jasnom porukom branioca titule – Španija je stigla spremna da dominira i da nastavi niz medalja osvojenih na EP.
Deset godina je prošlo od trenutka kada je Beograd slavio evropsko zlato, a Dejan Savić sa klupe vodio jednu od najvećih generacija u istoriji svetskog vaterpola.
Roblox, platforma sa ogromnim brojem maloletnih korisnika, godinama se suočava sa ozbiljnim problemima vezanim za bezbednost dece. Nakon niza tužbi uvode se drastične mere.
Komentari 21
Pogledaj komentare Pošalji komentar