"Čestitam kolegi i ekipi Čukaričkog na pobedi. Mislim da u prvom poluvremenu nismo bili na onom nivou koji ja očekujem i zahtevam od svojih igrača. Nema opravdanja, ali imali smo tu utakmicu u sredu, oni su imali malo više vremena da se odmore i spreme, što svakako ne umanjuje njihovu pobedu. Mi jako teško postižemo golove ako ga ne da Dele ili eventualno ako Seriju nije dan. On je imao u prvom poluvremenu imao tu odličnu šansu, potom Ranđelović u finišu kada je mogao da bira gde da šutira, gađao je pravo u golmana. I kada Čukaričkom ne postignete gol iz dve stopostotne šanse, onda primite gol kao mi i tako smo izgubili bodove. Nemamo kukanja, nas čeka TSC u Topoli i Radnički 1923 ovde i okrećemo se narednim utakmicama", jasan je bio trener Novosađana.
Smatra da je njegova ekipa u prvom poluvremenu morala mnogo bolje.
"U prvom poluvremenu nam je nedostajala veća želja, agresivnost i da smo bili bolji na toj drugoj lopti. Malo smo se povukli, oni su imali taj šablon sa bekovima i golmanom koji je učestvovao u igri, što smo u drugom poluvremenu neutralisali. Jednostavno, ta realizacija i mir u završnom pasu su nam falili, kao i u tim šansama pred golom. Pred nama su još dve utakmice, nakon kojih moramo da napravimo dobar plan za prelazni rok i za pripreme".
"Uroš Nikolić je bio dugo povređen, on je kreativan igrač, ima kvalitet. Ali da ne pričam sada mnogo o pojačanjima. Sigurno da Vojvodini treba rasan špic, jer to Dele nije, on je došao ovde kao krilo. Jako je dobro odigrao poslednje dve utakmice, dao je šest golova, ali ja bih više voleo Delea po krilu, a da nađemo novog napadača i radimo na tome", dodao je Lalatović.
Na kraju je rekao da će analizirati sve i preneti greške igračima.
"U prvom smo mogli bolje, u drugom smo odigrali bolje. Ovaj tim Vojvodine mora da bude bolji. Ja sam njima rekao više puta da sam ovde došao zbog tih poraza u derbijima ove sezone. Sve veće utakmice su izgubili, moje kolege i sada ja. Moramo takve utakmice da igramo jače i kvalitetnije, da bismo bili tamo gde treba. Ne želim sada da pričam kada mi je vruća glava, analiziraću sve i potom ću sve preneti i svojim igračima", zaključio je Lalatović.
Košarkaši Partizana su u četvrtak uveče savladali Pariz u gostima i vezali treći trijumf u Evroligi, ali nemaju šansu da se domognu plej-ina, dok se Crvenoj zvezdi situacija malo zakomplikovala.
Rukometaši reprezentacija Srbije u rukometu opravdali su ulogu favorita i pobedom nad reprezentacija Litvanije u rukometu rezultatom 33:24 overili plasman u narednu rundu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.
Italijanski skijaš Dominik Paris trijumfovao je u poslednjem superveleslalomu sezone Svetskog kupa u Kvitfjelu, ostvarivši vreme 1:26,81 i upisavši ukupno 26. pobedu u karijeri, odnosno osmu na ovoj stazi.
Andoni Iraola, trener Bornmuta, nalazi se u centru pažnje nakon što je doveden u vezu sa preuzimanjem Atletika iz Bilbaa, koji traga za stalnim rešenjem na klupi posle odlaska Ernesta Valverdea.
U borbi za treće mesto na ANGT turniru "Marko Ivković" u Beogradu, mladi košarkaši KK Partizan doživeli su ubedljiv poraz od ekipe Next Gen Belgrade rezultatom 93:45.
Nenad Lalatović, trener Novog Pazara, iskoristio je konferenciju za medije da se priseti zajedničkih trenutaka provedenih sa Vojvodinom, podsećajući pristalice "starе dame" na svoje bogato iskustvo u klubu iz Novog Sada.
Rukometaši reprezentacija Srbije u rukometu opravdali su ulogu favorita i pobedom nad reprezentacija Litvanije u rukometu rezultatom 33:24 overili plasman u narednu rundu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.
Italijanski skijaš Dominik Paris trijumfovao je u poslednjem superveleslalomu sezone Svetskog kupa u Kvitfjelu, ostvarivši vreme 1:26,81 i upisavši ukupno 26. pobedu u karijeri, odnosno osmu na ovoj stazi.
Igrače Partizana nije demoralisao mali broj navijača u Areni, svega nešto preko 10.000 je bio u najvećoj dvorani na Balkanu u utorak veče, ali su svi kući otišli zadovoljni.
Iako Apple važi za jednu od najbezbednijih tvrđava u svetu tehnologije, novi izveštaji sugerišu da su hakeri pronašli novi način da "provale" u određene iPhone modele.
Iako su Microsoft i Google odavno digli ruke od starijih verzija Windows operativnih sistema, kompanija Mozilla odlučila je da pruži ruku spasa onima koji se još uvek ne odriču "sedmice" i "osmice".
Komentari 1
Pogledaj komentare Pošalji komentar