Nova vest
Srpski fudbal 15

26.11.2024.

12:35

Savo Milošević precrtao još jednog igrača Partizana

Trener Partizana Savo Milošević nastavio je da smanjuje igrački kadar tima koji predvodi.

Autor:B92.sport

B92.sport
Savo Milošević precrtao još jednog igrača Partizana
Srđan Stevanović/Starsport
Pročitajte sve o Ligi šampiona i pokažite svoje znanje! Tipujte sve rezultate Lige šampiona

U skladu sa politikom kluba od dolaska novog rukovodstva, nakon Jung-Džun Goha i Nihada Mujakića, odstranjen je i Nikola Antić.

On posle reprezentativne pauze trenira van ostatka tima, nije bio u protokolu meča protiv Napretka iz Kruševca, a ništa nije nagoveštavalo da će se njegov status promeniti do kraja polusezone.

"Telegraf" prenosi da je Antić na treninge dolazio sa vidnim manjkom motiva i volje za radom, što je zapalo za oko stručnom štabu i tako je levi bek, praktično, sam sebe precrtao.

Prvi izbor Sava Miloševića za levu stranu odbrane je Mario Jurčević, što je bio slučaj i kod Aleksandra Stanojevića.

Antić je od smene trenera odigrao samo 90 minuta protiv Tekstilca, a onda je protiv Novog Pazara, Čukaričkog, TSC-a i Radničkog 1923 bio na klupi.

Spisak igrača za "odstrel" nije gotov, naprotiv, istim putem mogli bi da krenu i Natan de Medina, Milan Lazarević i Žoao Grimaldo, uprkos jakom ugovoru koji ima u Partizanu.

Podeli:

Komentari 15

Podeli:

Lige petice

Važan potpis "apotekara"

Fudbaler Bajer Leverkuzena i reprezentativac Burkine Faso Edmon Tapsoba produžio je ugovor do 30. juna 2031. godine, saopštio je nemački klub.

Tanjug

23:58

7 h

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Apple ponovo izgubio

Sud je odbio zahtev tehnološkog giganta – eksterni načini plaćanja ostaju na snazi do konačne odluke Vrhovnog suda.

B92.net

19:15

11 h

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu