Nova vest
Srpski fudbal 2

15.11.2024.

22:52

Mitrović: "Daleko mi je lakše sada"

Srpski napadač Aleksandar Mitrović, sumirao je utiske posle remija sa Švajcarskom (1:1) u meču četvrtog kola Lige nacija.

Autor:B92.sport

B92.sport
Mitrović: "Daleko mi je lakše sada"
EPA-EFE/MICHAEL BUHOLZER

Mitrović je na startu drugog poluvremena najpre izborio, pa promašio penal.

"Daleko lakše, sada je pao kamen sa srca", osvrnuo se na to Mitrović, pa dodao:

"Čekali smo našu šansu iz kontri. Imali smo penal i još par šansi da postignemo gol. Nismo, oni su nas kaznili. Terza je istrčao fantastičnu kontru. Mislim da smo zaslužili barem bod."

Da li mu je lakše u paru sa Vlahovićem?

"Kad imate dobre igrače kao što je Duci uvek je lakše da igrate. Bili smo opasni po gol iz kontri i polukontri. Mogli smo da postignemo golove, ali bože moj. Bitan bod, sada igramo protiv Danske kod kuće. Nadamo se punom stadionu i pobedi", zaključio je Mitrović.

Podeli:

Komentari 2

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Euroleague

Neka bude za Duleta

Partizan dočekuje Žalgiris u 37. kolu Evrolige nakon što je preminuo legendarni Duško Vujošević – kompletna analiza meča, statistika, kvote, izjave aktera i informacije gde gledati prenos uživo.

Iva Jevtić

10:30

1 d

Euroleague

Partizanov dan tuge

Partizan odavno nema nikakve šanse da se domogne plej-ofa ili plej-ina Evrolige, ali su crno-beli više puta napominjali da žele svima da pomrse račune i da će igrati maksimalno ozbiljno svaki meč do kraja.

Stefan Nikolić

9:00

2 d

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu