Partizanovi Jovanovići: "Svaka sledeća mora biti još bolja!" VIDEO
Optimizam u taboru Partizana ne jenjava.
Izvor: FK Partizan
FK Partizan
Sa šest uzastopnih pobeda, tim je svestan da svaka sledeća utakmica mora biti još bolja i disciplinovanija.
Ovu poruku su preneli i strelac prvog gola u utakmici 14. kola Superlige Srbije, Đorđe Jovanović, kao i čuvar mreže, Aleksandar Jovanović, koji su se obratili predstavnicima medijima sa jasnom vizijom budućnosti.
"Vidimo i mi igrači sve šta se dešava i šta se radi, Čitamo i mi novine. Ali, mislim da to nije neki presudan faktor bio što se tiče stanja u ekipi, rezultata. Mislim, to se dešava i poslednjih mesec dana, pa smo mi povezali šest pobeda. Tako da, mislim da je bio momentum loš, okrenuli smo taj momentum na našu stranu, i sad evo imamo šest pobeda i mislim da idemo dobrim putem", kaže napadač Đorđe.
Golman Aleksandar prokomentarisao je sukob sa Ifetom Đakovcem, posle penala za TSC.
"Ne bih širio ni ja priču, slažem se sa njim, video sam šta je rekao. Međutim, na utakmici sam rekao da mora da postoji poštovanje. Kod penala, situacija on i ja. Došlo je do provokacije, ne bih pričao o rečima koje su bile upućene, ali nisu bile lepe. Reagovao sam na način na koji nisam bio ponosan, najiskrenije. Smatram da je trebalo da budem mirniji. Međutim, imam to u sebi da ne dam na sebe i ekipu. Ne ponosim se, ali u tom momentu sam postupio kako sam morao. Provokacija je bila na ličnom nivou", rekao je Jovanović.
Posle poraza od Crvene zvezde 4:0, Jovanović je medijima rekao kako "ovo više nije derbi".
"Da se to vreme sad vrati, ja bih isto rekao. Nije bila vruća glava. Što se promena tiče, sportska priča je u pitanju, igrači osećaju u svlačionici. Rezultat su najbitniji. Kroz par meseci će se videti rad nove uprave. ali i svih nas. U ovom klubu kao što je Partizan se samo očekuju pobede".
Prokomentarisao je seriju pobeda posle derbija.
"Trudim se da budem miran, sad sam i kapiten. Iz te mirnoće da dignemo samopouzdanje. Ali da, posle ovih šest pobeda sigurno je lakše. Ali ovo je Partizan, kao što svi znate. Svaka nova utakmica je novo unapređivanje. Nema juče, sve je danas i sutra. Imamo taj Kragujevac, treba dobiti utakmicu i otići na pauzu. Može dosta bolje. Ja sam to rekao. Nikad se ne zadovoljavamo. Ne postoji euforija zbog šest pobeda u nizu, nemamo pravo na to. Idemo u pravom smeru. Najbitnije je da se ova polusezona privede kraju adekvatno, da se uzme što više bodova, da analiziramo stvari i da od februara bude još bolje".
Košarkaši Filadelfije pobedili su Golden Stejt kod kuće rezultatom 99:98, zahvaljujući blokadi Tajriza Meksija nad Dientonijem Meltonom – uz zvuk sirene.
Košarkaši Boston Seltiksa ostvarili su jednu od najubedljivijih pobeda u NBA sezoni, pošto su u gostima savladali Vašington Vizardse rezultatom 146:101.
Košarkaška reprezentacija Srbije savladala je Bosnu i Hercegovinu u Sarajevu rezultatom 74:72 u utakmici drugog kola grupe C kvalifikacija za plasman na Svetsko prvenstvo 2027. godine.
Sutrašnja sednica Upravnog odbora KK Partizan zakazana za 11 časova biće ključni trenutak za budućnost kluba – ali i za konačnu odluku Željka Obradovića, čiji ostanak ili odlazak drže crno-bele u stanju potpune neizvesnosti.
U novogodišnjem intervjuu za B92.sport napadač Partizana Đorđe Jovanović otkrio je malo poznate detalje iz karijere, kako je fudbalski "ustao iz mrtvih", ali i kako je podneo debakl od Crvene zvezde.
Košarkaši Filadelfije pobedili su Golden Stejt kod kuće rezultatom 99:98, zahvaljujući blokadi Tajriza Meksija nad Dientonijem Meltonom – uz zvuk sirene.
Košarkaši Boston Seltiksa ostvarili su jednu od najubedljivijih pobeda u NBA sezoni, pošto su u gostima savladali Vašington Vizardse rezultatom 146:101.
I u osmini finala Kupa Srbije nije bio kraj iznenađenjima. Motivisano su delovali klubovi iz Prve lige Srbije, te su pred njima na kolena padali superligaši.
Jedna od najboljih košarkašica Evrope svih vremana i reprezentativka Jugoslavije Razija Mujanović najavila je meč BiH i Srbije u kvalifikacijama za SP 2027.
Postoje trenuci kada sport prestane da bude igra, kada rezultati izblede pred jednom mnogo snažnijom stvari: pred ljudima. I ne, to ne znači da su oni iznad bilo čega. Ko to želi da razume – razumeće.
Fordova Bronco porodica ponovo se širi. Dok su standardni Bronco i Bronco Sport već dostupni u SAD, a Bronco EV postoji samo u Kini, uskoro stiže i novi plug-in hibrid - samo za Evropu.
U Srbiju je stigla 5G mreža, pa korisnici i dalje imaju dosta pitanja o tome čemu služi, kako da je aktiviraju i da li će ih ovo dodatno koštati. Evo svih odgovora.
Komentari 1
Pogledaj komentare Pošalji komentar