Fudbal 2

12.3.2024.

16:15

"Poker" TSC-a protiv Lučanaca

Fudbaleri TSC-a pobedili su u Bačkoj Topoli ekipu Mladosti iz Lučana rezultatom 4:1 u prvom meču 25. kola Superlige Srbije.

Autor: Stefan Smuđa

Stefan Smuđa
Srđan Stevanović/Starsport

Dva gola za TSC postigao je Aleksandar Ćirković u drugom i 67. minutu i on je bio igrač utakmice.

Po jednom u listu strelaca upisali su se Miloš Pantović u 58. i Saša Jovanović u 71. minutu.

Jedini gol za Mladost postigao je Marko Veličković u 74. minutu.

Klub iz Bačke Topole se trenutno nalazi na trećem mestu na tabeli SLS sa 50 bodova, dok je Mladost na šestoj poziciji sa 36.

TSC će u narednom, 26. kolu SLS gostovati Spartaku, dok će Mladost u Lučanima dočekati Partizan.