Nova vest
Logo
Fudbal 1

13.3.2026.

18:26

Čukarički pronašao trenera – u Surdulici

Marko Jakšić će od ponedeljka preuzeti funkciju glavnog trenera Čukaričkog, prenose mediji.

Izvor: Mozzart Sport

Čukarički pronašao trenera – u Surdulici
Srđan Stevanović/Starsport

Mladi stručnjak, koji je od početka sezone svojim radom u Radniku iz Surdulice doneo pravo osveženje, napustiće klub sa juga Srbije, a novi poslodavac će morati da izmiriti obeštećenje Radniku, piše "Mozzart Sport".

Čukarički ulazi u prolećni deo sezone u izazovnoj situaciji. Tim sa Banovog brda upisao je samo jednu pobedu u prvih šest utakmica, zbog čega je klub raskinuo saradnju sa Milanom Lešnjakom, trenerom koji je vodio ekipu od početka sezone.



Klub i dalje ima ambicije da se domogne evropskih takmičenja, ali fokus novog stručnog štaba biće da obezbedi plasman u plej-of, jer je tim trenutno na ivici opasne zone.

Jakšić važi za jednog od najperspektivnijih mladih trenera u Srbiji.

Sa Radnikom je napravio pravu senzaciju – spasio je klub koji je bio favorit za ispadanje i pokazao da je spreman za sledeći korak u karijeri.

Sada će šansu da pokaže svoj talenat dobiti na Banovom brdu, gde će pokušati da vrati Čukarički u gornji deo tabele.

Standings provided by Sofascore

Podeli:

loader

Komentari 1

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu