Izabranici Nenada Stojakovića su već u prvom poluvremenu primili tri gola i kasnije nisu uspeli ni makar da dođu do utešnog pogotka.
Partizan je na teren izašao u dosta jakom timu, sa malo rezervista. Od starta su zaigrali: Milošević - Simić, Đurđević, Petrović, Roganović - Karabeljov, Ugrešić, Dragojević - Sek, Ninić - Kostić.
Starteri za Muru su bili: Mura: Dermastija, Flis, Proleta, Ajhajmer, Turudija - Korošec, Ljukovac, Trdin, Krupić, Jelić - Vizinger.
Prvu šansu imao je Partizan preko Ugrešića, koji je loše šutirao na povratnu loptu Ninića.
Mura je brzo uzvratila, i to golom u 14. minutu. Krupić je tada pogodio mrežu Miloševića.
Slovenci su zapretili i u 23. minutu preko Vizingera, koji je tada promašio, ali je pogodio u 43. iz slobodnog udarca za 2:0.
Samo dva minuta kasnije pukla je kontra Mure, ali se mora reći i da je uz dosta sreće treći gol za svoj tim postigao Hamza Ljukovac.
U drugom poluvremenu je nakon sat vremena igre došlo do dosta promena u oba tima, ali je ritam utakmice bio značajno lošiji nego prvi deo, bez velikih uzbuđenja.
Partizan je, osim teškog poraza, doživeo i još jednu povredu, pošto je pre planiranog vremena igru morao da napusti i Aranđel Stojković.
Podsetimo, pre tri dana protiv Đera je povredu doživeo Nemanja Trifunović, koji će morati da pauzira najmanje mesec dana.
Naredni meč Partizan će u Antaliji igrati protiv poljskog Rakova 18. januara, 21. će rival biti bugarski Botev Plovdiv, a 22. korejski Gangvon.
Prvi meč prolećnog dela Superlige, Partizan kao jesenji šampion će igrati protiv niškog Radničkog 31. januara u Humskoj.
Mira Andrejeva je na pobedničkoj konferenciji za medije u Parizu istakla da joj je veliki uzor Rodžer Federer, iako je švajcarski as već godinama u penziji.
Nemački rukometni velikan Kil završio je sezonu bez osvojenog trofeja i na šestom mestu Bundeslige, čime je ostao bez plasmana u evropska takmičenja za narednu sezonu.
Prvi teniser sveta Janik Siner obavio je medicinske preglede u bolnici "San Rafaele" u Milanu nakon zdravstvenih problema koje je imao tokom nastupa na Rolan Garosu.
Fudbalska reprezentacija Srbije pretrpela je težak poraz u prijateljskoj utakmici odigranoj u Toluki, a meč su obeležila dva autogola izabranika Veljka Paunovića.
Iako je Blagojević u ugovoru imao otkupnu klauzulu od 1.000.000 evra, Partizan je pristao na odštetu od 150.000 evra, dok bi kroz ostvarenje definisanih bonusa mogao da zaradi još 300.000.
Nemački rukometni velikan Kil završio je sezonu bez osvojenog trofeja i na šestom mestu Bundeslige, čime je ostao bez plasmana u evropska takmičenja za narednu sezonu.
Košarkaši Partizana imaju priliku da izjednače finalnu seriju ABA lige, ali i da naprave možda ključan korak ka šampionskom prstenu, kada u subotu od 18 časova gostuju ekipi Dubaija u drugom meču.
Apsolutni heroj Niksa bio je Džejlen Branson koji je ubacio 30 poena, a na drugoj strani je Viktor Vembanjama bio najefikasniji sa 26 poena i 12 skokova.
Brendan Grin i njegov studio PlayerUnknown Productions saopštili su da sprovode reorganizaciju poslovanja koja uključuje otpuštanje dela zaposlenih i obustavljanje razvoja igre Prologue: Go Wayback.
Komentari 17
Pogledaj komentare Pošalji komentar