Nova vest
Srpski fudbal 0

25.7.2025.

23:05

Dete Ajaksa stiglo na Karaburmu

Džej Enem je pojačao navalu OFK Beograda, objavio je klub sa Karaburme.

Autor:B92.sport

B92.sport
Dete Ajaksa stiglo na Karaburmu
Dominique Mollee, ANP / Alamy / Profimedia

Mladi napadač dolazi među Romantičare kao slobodan igrač, posle rastanka sa Venecijom. Tokom tog perioda je mahom išao na pozajmice, a uspeo je da upiše jedan nastup u Seriji A.

Inače, radi se o igraču koji je prošao celu školu Ajaksa i radio je sa Džonom Hejtingom, sadašnjim trenerom prvog tima Kopljanika.

Enem će pojačati konkurenciju u napadu, gde je stigao i Ugo Alba, iz omladinskog tima Barselone.

Videćemo da li će 22-godišnji fudbaler biti u konkurenciji za sastav protiv Crvene zvezde u subotu. Podsetimo, OFK Beograd je na startu prvenstva poražen od subotičkog Spartaka (3:1).

Podeli:

Komentari 0

Podeli:

Fudbal

Ronaldo će kao Lebron?

Nije tajna da Kristijano Ronaldo ima veliku želju da jednog dana zaigra u istom timu sa svojim sinom, Kristijanom Ronaldom Juniorom, a čini se da bi se taj scenario mogao ostvariti uskoro.

B92.sport

9:28

27 min

U fokusu

Vidi sve
Partizan

Falilo je samo jedno

Malo upućeniji u fudbal su tada znali o kakvom se igraču radi, a ubrzo su to saznali i "grobari" koje je Natho momentalno kupio lakoćom pokreta i dodavanja već na debiju.

Stefan Smuđa

8:25

5 d

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu