20:10

Mudrinski u nadoknadi prekinuo loš niz Spartaka, pa burno proslavio VIDEO

Fudbaleri Spartaka i IMT-a upisali su pobede u mečevima poslednjeg kola regularnog dela Superlige Srbije.

Srdjan Stevanovic/Starsport

Domaći tim je u Subotici slavio protiv Javora golom Ognjena Mudrinskog u prvom minutu nadoknade drugog poluvremena (1:0).

Iskusnom napadaču je to bio tek drugi pogodak ove sezone, ali izuzetno bitan jer je prekinuo seriju poraza njegovog tima.

Više od samog gola, pričaće se o njegovoj proslavi jer je očigledno besan pokazivao ka loži na Gradskom stadionu.

U Lučanima, gostujući IMT je slavio posle preokreta rezultatom 2:1. Mladost je u nadoknadi prvog poluvremena povela golom iz penala Aleksandra Varjačića, ali su prednost prosuli u samo dva minuta u nastavku.

Nikola Terzić je izjednačio u 54. minutu kada mu se lopta odbila na glavu nakon što je pogodila stativu, da bi u 56. rezervista Ivan Milošević smestio loptu u sopstvenu mrežu.

Od pomenute četiri ekipe samo će Mladost igrati u plej-ofu. Prvi deo sezone su završili kao sedmi.