Nova vest
Srpski fudbal 3

3.6.2025.

8:00

Zvezda levog beka pronašla u Rusiji

Ruski mediji pišu da je Crvena zvezda našla levog beka nakon što je Milan Rodić otišao iz kluba.

Autor:B92.sport

B92.sport
Zvezda levog beka pronašla u Rusiji
Alexander Vilf / Sputnik / Profimedia

Kako se navodi, Nair Tiknizjan, igrač moskovske Lokomotive, stiže u Beograd po ceni od 2,2 miliona evra, pri čemu će crveno-beli fiksno platiti 1,7 miliona, a ostalo kroz bonuse.

Takođe, Moskovljani će dobiti i 10 odsto od naredne prodaje.

Tiknizjan je član “lokosa” od 2021. godine i za taj tim je odigrao 122 utakmice, upisavši 16 golova i 17 asistencija.

Radi se o momku (26) koji je prošao sve mlađe selekcije Rusije, rođen je u Sankt Peterburgu, ali od 2023. nastupa za reprezentaciju Jermenije.

Lokomotiva je svojevremeno platila gradskom rivalu CSKA tačno 5,5 miliona evra za njegove usluge.

Podsetimo, Zvezda na poziciji levog beka ima Ebenezera Anana, dok je po potrebi to pokrivao i Jung-vu Seol.

Podeli:

Komentari 3

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Nema zime za ruske bogataše

Iako je Rusija već godinama pod međunarodnim sankcijama i suočava se sa sve većim ekonomskim problemima, prodaja luksuznih automobila marke Rolls-Royce nastavlja da raste.

B92.net

14:02

5 h

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu