Nova vest
b92
Fudbal 0

12.1.2025.

11:22

Ibrahimović o dovođenju Rašforda: "Bila bi mu čast da igra za Milan"

Savetnik za sportska pitanja Milana Zlatan Ibrahimović je izjavio da klub nije napravio grešku dovođenjem Paola Fonseke.

Autor:B92.sport

B92.sport
Ibrahimović o dovođenju Rašforda: "Bila bi mu čast da igra za Milan"
EPA-EFE/CLAUDIO GIOVANNINI

Pročitajte sve o Ligi šampiona i pokažite svoje znanje! Tipujte sve rezultate Lige šampiona

Milan je nakon nezadovoljavajućeg početka sezone otpustio Fonseku i na njegovo mesto doveo nekadašnjeg trenera Porta Serža Konseisaa.

"Fonseka je bio pravi izbor kada smo letos donosili odluku o novom treneru. Rezultati međutim nisu bili najbolji, ali smo mu zahvalni na svemu što je uradio. Konseisao je za kratko vreme pokazao koliko je dobar i igrači su ga već prihvatili, a vodio nas je i do Superkupa Italije", izjavio je Ibrahimović.

On je istakao da Teo Ernandes želi da ostane u klubu, iako su mnogi zainteresovani za jednog od najboljih igrača Milana.

"Kao i ostali igrači, Teo želi da ostane u klubu. Što se toga tiče, situacija nije nimalo komplikovana i sve je pod kontrolom", dodao je Zlatan.

Govorio je i o spekulacijama oko dovođenja Markusa Rašforda iz Mančester junajteda.

"Igrao sam sa njim u Junajtedu, ali tada je bio dečak, a sada je odrastao čovek. Može da pokrije sve pozicije u napadu, ali još uvek nismo pričali sa njim. Svakome bi bila čast da igra za Milan", zaključio je Ibrahimović.

Podeli:

loader

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

"Ne napadajte nas zbog gluposti"

Američki potpredsednik Džej Di Vens oštro je reagovao na način na koji EU sprovodi svoja digitalna pravila (DSA), poručivši da Brisel ne bi trebalo da "napada američke kompanije zbog gluposti".

B92

12:18

4 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu