Nova vest
Lige petice 1

28.12.2024.

17:25

Španci najavili spektakl u čast Radomira Antića

Proslavljeni srpski trener Radomir Antić dobiće narednog vikenda veliku čast u mestu u kom je proveo značajan deo svog života.

Autor:B92.sport

B92.sport
Španci najavili spektakl u čast Radomira Antića
EPA/GERRY PENNY
Pročitajte sve o Ligi šampiona i pokažite svoje znanje! Tipujte sve rezultate Lige šampiona

Fudbalski klub Marbelja najavio je da će predstojeći meč Kupa kralja protiv Atletiko Madrida, zakazan za 4. januar, biti u znaku bivšeg selektora Srbije, ali i trenera Barselone, Reala i Atletiko Madrida.

Antić je živeo u Marbelji, a grad Malaga je najavio da će mu odati priznanje, pošto će se ova utakmica odigrati na stadionu "Rosaleda" u Malagi, zbog ogromnog interesovanja.

Objavljeno je da je već prodato 25.000 ulaznica i da je preostalo još samo 6.000, što će sigurno "planuti" u narednih nekoliko dana.

Tako ćemo dobiti pravi spektakl u čast Radomira Antića.

Najavljeno je da će početni udarac na ovom meču izvesti njegova ćerka Ana.

Podeli:

Komentari 1

Podeli:

Fudbal

Srpski reprezentativac slobodan na leto

Srpski fudbaler Erhan Mašović postaje slobodan igrač na kraju sezone pošto je jedan od 11 igrača kojima su se čelnici nemačkog drugoligaša Bohuma zahvalili na saradnji jer im ističu ugovori.

Tanjug

23:42

2 h

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Novi Opel ide na kineski pogon!

Opel će za manje od dve godine predstaviti novi električni SUV koji će razvijati i proizvoditi zajedno sa brzo rastućim kineskim startapom Leapmotorom.

B92.net

20:38

5 h

Aktuelno

Žestoke optužbe: "Altman je sejao haos"

Bivša tehnološka direktorka kompanije OpenAI Mira Murati izjavila je pred američkim sudom da je izvršni direktor Sem Altman narušavao poverenje u vrhu kompanije i stvarao unutrašnje tenzije.

Tanjug

20:38

5 h

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu