Nova vest
b92
Fudbal 0

21.8.2024.

23:27

Mareska precrtao Sterlinga: "Neće imati minuta ovde"

Italijanski trener Enco Mareska otkrio je da Rahim Sterling neće više biti član ekipe Čelsija.

Autor:B92.sport

B92.sport
Mareska precrtao Sterlinga: "Neće imati minuta ovde"
EPA-EFE/DANIEL HAMBURY

Novi trener Čelsija ima ogroman igrački kadar od 43 igrača, a jedan od onih koji neće "preživeti" presek Italjana je Rahim Sterling. 

Da ekipa sa Stamford Bridža više ne računa na engleskog fudbalera, pokazatelj je da Čelsi već ima novu sedmicu u ekipi, a to je Pedro Neto. 

Da će biti rastanak neminovan bilo je jasno i pre utakmice prvog kola Premijer lige protiv Mančester sitija, gde Sterling nije bio u planu. 

"Ne kažem da Rahim nije dobar igrač, ali više volim drugačiji tip krila. Iskreno, neće imati minute ovde", rekao je Mareska i dodatno obrazložio situaciju oko Sterlinga i Čilvela:

"Oni treniraju odvojeno. Situacija sa obojicom je sasvim jasna. Imamo veliki tim i nemoguće je svima dati minute. Ako traže minute, bolje je da odu. Trudim se da budem iskren".

Već su krenuli razgovori sa Sterlingom oko odlaska iz kluba, a za Čelsi bi bilo najbolje da se ova saga što pre okonča. 

Sterling je u Čelsi stigao 2022. godine iz Sitija u Čelsi 2022. godine za oko 56.000.000 evra kada je potpisao petogodišnji ugovor, te mu je na papiru preostalo još tri sezone među Plavcima.

Podeli:

loader

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

"Ne napadajte nas zbog gluposti"

Američki potpredsednik Džej Di Vens oštro je reagovao na način na koji EU sprovodi svoja digitalna pravila (DSA), poručivši da Brisel ne bi trebalo da "napada američke kompanije zbog gluposti".

B92

12:18

8 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu