Nova vest
Logo
Fudbal 1

23.7.2024.

23:45

Srbin sve bliži prvom timu Arsenala

Fudbalski klub Arsenal objavio je imena 11 polaznika svoje škole, koji će trenirati u objektima prvog tima i pod mentorstvom vrhunskog osoblja.

Autor:Milan Tomić

Milan Tomić
Srbin sve bliži prvom timu Arsenala
Srđan Stevanović/Starsport

Tokom ovog dvogodišnjeg projekta, nadgledaće ih Džek Vilšir, trener U18 selekcije, menadžer Akademije Per Mertezaker i sportski direktor Edu.

Među ovim mladićima je i naš Luis Zečević-Džon, koji igra za omladinske selekcije Srbije.

Zečević-Džon je član Arsenala od 2020, a predstavljen je kao neko ko poseduje brzinu i snagu, što je i pokazao igrajući za U18 tim Arsenala.

Ovom 16-godišnjaku iz Londona majka je srpkinja iz Sarajeva, a otac je poreklom sa Kariba.

Pored njega, za našu selekciju igra još jedan momak rođen na Ostrvu, Edvard Ibrović-Flečer, igrač Mančester junajteda.

Obojica su debitovali u prijateljskom meču protiv Crne Gore u martu (5:1), a Ibrović-Flečer je postigao i gol.

Podeli:

loader

Komentari 1

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

"Ne napadajte nas zbog gluposti"

Američki potpredsednik Džej Di Vens oštro je reagovao na način na koji EU sprovodi svoja digitalna pravila (DSA), poručivši da Brisel ne bi trebalo da "napada američke kompanije zbog gluposti".

B92

12:18

9 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu