Nova vest
Lige petice 8

13.2.2026.

14:55

Hrvat stiže u Premijer ligu

Hrvat Igor Tudor je ozbiljan kandidat za preuzimanje trenerske pozicije u Totenhemu.

Izvor: Index.hr

Hrvat stiže u Premijer ligu
EPA/ALESSANDRO DI MARCO

Kako javlja španski insajder Mateo Moreto, londonski tim je uspostavio kontakt s Tudorom i da se razgovara o mogućoj saradnji.

Totenhem je u sredu otpustio Tomasa Franka, koji je londonski klub vodio od početka ove sezone.

Presudio mu je domaći poraz od Njukasla, koji je Totenhwm srušio sve do 16. mesta u Premijer ligi, sa samo pet bodova iznad Vest Hema, najbolje plasiranog kluba u zoni ispadanja. 

Hrvatski stručnjak je daleko od jedinog koji se dovodi u vezu sa "pevcima", kako na listi kandidata visoku poziciju zauzimaju Edin Terzić i Marko Rose.

Tudor je bez posla od 27. oktobar prošle godine, kada je dobio otkaz nakon sedam meseci rada u Juventusu.

Pored Juventusa, Tudor iskustvo iz najjačih evropskih liga ima i iz Udinesea, Verone, Marseja i Lacija.

Ranije je u trenerskoj karijeri vodio Hajduk, PAOK, Karabuk i Galatasaraj.

Standings provided by Sofascore

Podeli:

Komentari 8

Podeli:

Evrokupovi

Oglasila se Zvezda!

Crvena zvezda je eliminisana iz kvalifikacija za Ligu šampiona, a posle veoma loše partije i poraza od Hapoela iz Ber Ševe (0:2), klub je najavio hitnu sednicu Upravnog odbora.

B92.sport

23:50

55 min

U fokusu

Vidi sve
Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu