Nova vest
Lige petice 0

3.12.2025.

12:55

"Štulić treba da bude sebičniji"

Stigao je Nikola Štulić u Leće kao zamena za Nikolu Krstovića koji je pojačao Atalantu.

Autor:B92.sport

B92.sport
"Štulić treba da bude sebičniji"
EPA/ABBONDANZA SCURO LEZZI

Plaćen je srpski napadač 4.000.000 evra, međutim, još uvek čeka na prvenac u svom novom klubu.

Šansu dobija, ali nikako da ga krenu golovi, što bi mu vratilo samopouzdanje koje je izgradio u Belgiji sjajnim partijama.

Stefano Trinkera, sportski direktor Lećea, govorio je o Štuliću u razgovoru za TeleRama.

Nikola je važan igrač za nas, iako brojke ne rade u njegovu korist. On je momak koji radi vredno za tim, zapravo bi ponekad trebalo da bude malo sebičniji, ali to se od njega traži”, istakao je funkcioner Lećea, pa nastavio u istom ritmu:

Očigledno je da će doći vreme kada će biti u stanju da bolje završava akcije, ali ne brinemo što ne postiže golove. Apsolotno ne! Najvažnije je da tim demonstrira svoju igru na određeni način, da i dalje bude u stanju da se nosi sa jakim rivalima. Štulić će sigurno imati priliku da dokaže da zna da postiže golove”, konstatovao je Trinkera.

Podeli:

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
iOS

Apple se muči

Dosadašnje informacije su sugerisale da je iPhone Fold na putu da bude lansiran ovog septembra, ali to bi moglo da se promeni.

B92.net

17:30

14 h

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu