Nova vest
Lige petice 1

27.7.2025.

15:45

Brazilac napustio Milan

Dosadašnji fudbaler Milana Emerson Rojal potpisao je ugovor sa Flamengom do 2028. godine.

Izvor:Beta

Autor:B92.sport

B92.sport
Brazilac napustio Milan
Spada / LaPresse / Profimedia

"Fudbalski klub Milan saopštava da je Emerson prešao u Flamengo. Roso-neri zahvaljuju Emersonu i žele mu sve najbolje, privatno i profesionalno", navodi se u današnjem saopštenju Milana.

Kako su preneli italijanski mediji, 26-godišnji brazilski odbrambeni fudbaler potpisao je ugovor do 2028. godine, uz mogućnost nastavka saradnje na još 12 meseci.

Pojedini mediji preneli su da je transfer vredan devet miliona evra.

Emerson je prošle godine iz Totenhema prešao u Milan, za koji je odigrao 26 utakmica i nije postigao gol.

Tokom karijere igrao je za Ponte Pretu, Atletiko Mineiro, Barselonu i u dva navrata na pozajmici za Betis.

Igrao je za omladinske reprezentacije Brazila, a za A selekciju debitovao je 2019. godine i odigrao 10 utakmica.

Podeli:

Komentari 1

Podeli:

Lige petice

Važan potpis "apotekara"

Fudbaler Bajer Leverkuzena i reprezentativac Burkine Faso Edmon Tapsoba produžio je ugovor do 30. juna 2031. godine, saopštio je nemački klub.

Tanjug

23:58

7 h

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Apple ponovo izgubio

Sud je odbio zahtev tehnološkog giganta – eksterni načini plaćanja ostaju na snazi do konačne odluke Vrhovnog suda.

B92.net

19:15

12 h

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu