Miranda i Fekir za slavlje Betisa

Fudbaleri Betisa ostvarili su novu pobedu u prvenstvu Španije.

Profimedia

U prvom susretu 31. kola LaLige bili su bolji od Selte iz Viga, 2:1 (0:0).

Gosti su se dobro držali u prvih 45 minutta, ali ekipa iz sevilje je sve rešila u nastavku kada su postignuta oba gola.

Selta je svoje dve prilike propustila u prvom delu, preko Stranda Larsena u 14. i 25. minutu i kazna je stigla u nastavku.

U 53. minutu na dodavalje Ektora Beljerina, na pravom mestu bio je Huan Miranda koji je poslao loptu u donji desni ugao za 1:0.

Još lepši je bio gol za potvrdu pobede, a viđen je u 83. minutu.

Nabil Fekir je odličnim udarcem posleo loptu u levi gornji ugao za 2:0.

Uspeli su gosti u prvom minutu nadoknade da ublaže poraz preko Jorgena Stranda Larsena, ali nisu imali priliku da stignu do izjednačenja.