Zbog toga je Krunić najkompentniji da najavi meč protiv Milana u Ligi šampiona koji Zvezda dočekuje u dobroj formi posle pobede protiv Štutgarta u prošlom kolu.
"U ovom trenutku nezahvalno je pričati o tome koliko možemo u ovom trenutku. Svaka utakmica u Ligi šampiona je priča za sebe, nije lako prognozirati rezultate. Trebalo bi da se koncentrišemo na našu igru. Dobro ćemo analizirati protivnika, njegove vrline i mane. Ukoliko pružimo maksimum i ispoštujemo sve zahteve stručnog štaba možemo da tražimo naše prilike. Moramo da budemo pravi i želimo pobedu". započeo je Krunić.
Bosanski fudbaler je otkrio koje su najveće prednosti Milana.
"Definitivno je to leva strana terena po kojoj igraju Teo Ernandez i Rafael Leao. Došli su u sličnom periodu u Milan kad i ja. Uvek smo pravili višak na levom boku. Ne smemo da im ostavimo prostor, jer oni to kažnjavaju bez milosti, veoma lako i brzo. Takođe, ima igrača koji su u dobrom momentu kao što je Rajnders. Njihov primarni kvalitet i najveću prednost upravo predstavljaju Teo i Leao".
Dimitrije Vasiljević/STARSPORT
Da li je utakmica protiv Štutgarta podigla atmosferu u ekipi.
"Sigurno da je hemija u timu na višem nivou. Niko nije više verovao u pobedu osim nas samih. Ne gubimo nadu za plasman dalje. Malo je teško predvideti naš domet, jer u novom formatu Lige šampiona nije baš najjasnije koliko bodova će biti dovoljno za učešće u eliminacionoj fazi. Bio bi veliki podvig za nas da budemo među 24 ekipe. Prolaz u nokaut rundu bila bi velika stvar ne samo za klub, već i za državu. Istrajaćemo u tome, pružiti maksimum i na kraju videti šta će se desiti".
Milan se nalazi u lošoj seriji rezultata, da li to znači da je psihološki momenat na strani Crvene zvezde.
"Poznavajući klub i sve oko njega, siguran sam da će Milan imati veliki pritisak. U takvom timu nije nimalo lako igrati. Utakmica dolazi u pravom trenutku za nas, jer smo ostvarili veliku pobedu u Ligi šampiona u prošlom kolu, a nosi nas i odlična forma u prvenstvu. Rosoneri neće biti na maksimumu, ali svi znamo da kad je najteže najveće ekipe i igrači pokažu zašto imaju takav epitet i zašto im je tu mesto. Milanezi imaju dosta igrača sa velikim iskustvom i samopouzdanjem, navikli su na pritiske i ovakve situacije".
Kako biste sumirali dosadašnje igre i rezultate Zvezde u Ligi šampiona i možete li do pobeda protiv PSV-a i Jang bojsa?
"Za mečeve koje smo dosad odigrali mogu samo da kažem – šteta. Zaslužili smo više, ali igrali smo protiv mnogo jakih timova, koji sve prilike rešavaju veoma lako. Da su nam rivali bile manje kvalitetne ekipe verovatno bismo imali bolji bodovni saldo. U narednim utakmicama želimo da pružimo maksimum. Idemo meč po meč, verujemo u pobede. U glavi nam je Milan, a potom ćemo razmišljati o preostalim duelima. Sad je najbitnija utakmica u sredu", poručio je Krunić.
Možda i najružnija utakmica na Mundijalu. Paragvajci su tukli, simulirali, provocirali, ali je Francuska "bunker" probila iz penala, koji je realizovao Mbape. Sada ih čeka Maroko.
Možda i najružnija utakmica na Mundijalu. Paragvajci su tukli, simulirali, provocirali, ali je Francuska "bunker" probila iz penala, koji je realizovao Mbape. Sada ih čeka Maroko.
Lendon Donovan, legendarni američki fudbaler, smatra da španska reprezentacija prolazi ispod radara kao jedan od favorita za osvajanje Svetskog prvenstva.
Golman Zelenortskih ostrva Vozinja oduševio je, zajedno sa saigračima, fudbalski svet partijama na Mundijalu, a još jedna zanimljivost vezana je za njegovo ime.
Bivši trener Crvene zvezde Janis Sferopulos govorio je biranim rečima o svom nekadašnjem igraču Kodiju Mileru-Mekintajeru, koji je ovog leta pojačao Olimpijakos.
Dosadno prvo, a onda spektakularno drugo poluvreme. Hrvatska je vodila preko Perišića, ali su Ronaldo i Ramoš doneli preokret Portugalu. VAR je u dubokoj nadoknadi razočarao "vatrene" i poslao ih kući.
Možda i najružnija utakmica na Mundijalu. Paragvajci su tukli, simulirali, provocirali, ali je Francuska "bunker" probila iz penala, koji je realizovao Mbape. Sada ih čeka Maroko.
Lendon Donovan, legendarni američki fudbaler, smatra da španska reprezentacija prolazi ispod radara kao jedan od favorita za osvajanje Svetskog prvenstva.
Golman Zelenortskih ostrva Vozinja oduševio je, zajedno sa saigračima, fudbalski svet partijama na Mundijalu, a još jedna zanimljivost vezana je za njegovo ime.
Od spektakularnog dolaska 2018. i šampionske titule 2020. do predaje ključeva franšize Luki Dončiću – analiza jednog od najvažnijih perioda u modernoj istoriji Lejkersa.
Posle pet uzastopnih sezona među evropskom košarkaškom elitom, Monako je završio svoje evroligaško poglavlje, a novi učesnik postao je Bešiktaš Dušana Alimpijevića.
Fiat je postigao dogovor o isporuci 30 potpuno električnih vozila Vatikanu - ova malena "flota" obuhvata modele Topolino i Tris, koji su namenjeni za obavljanje svakodnevnih poslova.
Prodaja novih automobila u Francuskoj porasla je u junu za 11,4 odsto na godišnjem nivou, a u prošlom mesecu je registrovano 188.787 novih putničkih vozila.
Hide My Email, funkcija koju je Apple namenio zaštiti privatnosti korisnika, može da ima ozbiljan bezbednosni propust koji omogućava povezivanje anonimnih adresa sa stvarnim e-mail nalozima korisnika.
Iako se očekivalo da će Xiaomi uskoro lansirati Android 17 uz potpuno novi korisnički interfejs HyperOS 4, najnovije informacije sugerišu da kineska kompanija ipak ima drugačije planove.
Komentari 1
Pogledaj komentare Pošalji komentar