Fudbaleri TSC-a su u prvom kolu LK u gostima poraženi od Astane (0:1), dok je Legija na svom terenu pobedila Betis (1:0).
"Imamo poštovanje prema protivniku, veoma su dobri, želimo da budemo skromni i ponizni, ali i uvereni da možemo da odigramo dobru utakmicu. Nosimo iskustvo iz Kazahstana gde smo odigrali dobru utakmicu, ali nismo došli do bodova. Igramo na našem stadionu i imamo sve preduslove da pružimo dobru igru i nadam se da će doći nagrada za to", rekao je trener TSC-a Jovan Damjanović uoči meča sa Legijom.
TSC je u prvom kolu LK poražen od Astane rezultatom 1:0, dok je Legija pobedila Betis sa 1:0.
Izvor: FK TSC
"Potrudićemo se da damo maksimum i verujemo se da će to biti dovoljno za pozitivan ishod. Imamo jasan put kako želimo da igramo, verujemo u to što radimo", dodao je trener ekipe iz Bačke Topole.
"Gledali smo Legijine prvenstvene utakmice i videli da su menjali sistem igre i da se popravljaju. Igraju stabilan i intenzivan fudbal i znamo koliko su ozbiljan protivnik, ali uz sav respekt, verujemo da možemo dobro da se predstavimo. Žao nam je što Đakovac, zbog povrede, nije spreman da igra od prvog minuta, ali ćemo proceniti da li će u nekom trenutku moći da izađe na teren", rekao je Damjanović.
Fudbaleri Glazgov Rendžersa pobedili su Falkirk 6:3 u 33. kolu Premijer lige Škotske i ostali na bliskom odstojanju od Hartsa u tesnoj šampionskoj trci.
Uprkos eliminaciji prvaka Poljske Leha u kvalifikacijama za Ligu šampiona, potom i u kvalifikacijama za Ligu Evrope, timovi iz ove države su zabeležili veliki iskorak u Evropi.
Fudbaleri škotskog Hibernijana, ekipe koja je ostavila Partizan bez Evrope ove sezone, bila je na par minuta od plasmana u Ligu konferencije, ali će tamo igrati Legija iz Varšave.
I dalje kada se spomene Partizanova generacija momaka koji su rođeni 1988. godine izaziva strahopoštovanje u razgovorima, a među liderima je bio Miloš Karišik.
Partizan dočekuje Žalgiris u 37. kolu Evrolige nakon što je preminuo legendarni Duško Vujošević – kompletna analiza meča, statistika, kvote, izjave aktera i informacije gde gledati prenos uživo.
Vozače u Srbiji od 13. do 19. aprila očekuje pojačana kontrola saobraćaja u okviru međunarodne ROADPOL akcije, koja je usmerena na otkrivanje i sankcionisanje prekoračenja brzine.
Komentari 2
Pogledaj komentare Pošalji komentar