Nova vest
Evrokupovi 0

25.11.2025.

10:30

Određen sudija za Zvezda – FCSB

Francuski sudija Žerom Brizar biće glavni arbitar na utakmici petog kola Lige Evrope između Crvene zvezde i FCSB-a, saopštila je Evropska fudbalska unija (UEFA).

Izvor: Tanjug

Određen sudija za Zvezda – FCSB
EPA/GEORGI LICOVSKI

Pomoćne sudije biće Aleksi Ože i Orelijan Drue, dok je UEFA za četvrtog arbitra odredila Romana Lisorgea.

U VAR sobi biće takođe Francuzi Bastijan Dešepi i Erik Vatelije.

Meč između fudbalera Crvene zvezde i FCSB-a biće odigran u četvrtak, 27. novembra od 21 čas na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu.

Fudbaleri Crvene zvezde se trenutno nalaze na 25. mestu na tabeli Lige Evrope sa četiri boda, dok je FCSB na 31. poziciji sa tri boda.

Podeli:

Tagovi:

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Partizan

Meč istine u Beogradskoj areni VIDEO

Partizan dočekuje Dubai u trećoj utakmici finala ABA lige sa imperativom pobede nakon zaostatka od 0:2 u seriji. Analiziramo ključne statistike, formu ekipa, najvažnije igrače i šanse crno-belih da produže borbu za titulu.

Iva Jevtić

9:26

23 h

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu