Nova vest
Logo
Ekipni sportovi 0

30.12.2025.

8:24

Uhvati me ako možeš VIDEO

Atlanta Falkonsi pobedili su Los Anđeles Remse 27:24 u dramatičnoj završnici poslednjeg meča 17. vikenda NFL sezone.

Izvor: ESPN

Uhvati me ako možeš VIDEO
Tanjug/AP Photo/Mike Stewart

Bijan Robinson je pružio partiju karijere sa 195 istrčanih jardi, uključujući spektakularni tačdaun od 93 jarda, dok je Zejn Gonzales pogotkom iz igre sa 51 jarda u samoj završnici doneo veliku pobedu Falkonsima.

Falkonsi su odlično otvorili meč i zahvaljujući velikim igrama Robinsona i odbrane poveli 21:0 na poluvremenu.

Prednost Atlante porasla je na 24:3 početkom treće četvrtine, ali se Ramsi nisu predali.

 

 

Metju Staford je, uprkos tri presečena dodavanja, uspeo da predvodi povratak gostiju, koji su izjednačili na 24:24 manje od tri minuta pre kraja utakmice.

Ipak, Atlanta je u poslednjem napadu stigla u domet za šut, a Gonzales je ostao siguran i pogodio sa 51 jarda za treću uzastopnu pobedu Falconsa.

Robinson je ovim nastupom oborio klupski rekord po ukupnom broju jardi iz trčanja i hvatanja u jednoj sezoni.

Ramsi su ovim porazom zakomplikovali situaciju pred plej-of, koji će započeti na gostujućem terenu, dok je Atlanta nastavila pobednički niz i zadržala šanse za uspešan završetak sezone.

Standings provided by Sofascore

Standings provided by Sofascore

 

Podeli:

loader

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu