Ponedeljak, 05.02.2024.

08:06

Ponosni čuvar blaga srednjovekovne Srbije: Tvrđava u magli i danas odoleva vremenu

Izvor: B92

Ponosni èuvar blaga srednjovekovne Srbije: Tvrðava u magli i danas odoleva vremenu IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

9 Komentari

Sortiraj po:

Srbenda

pre 2 godine

@ "u čemu je problem sa ljudima koji bacaju iz vozila flaše, papire,kese...?"

Eh, ništa slađe. Osećaj da si napravio nekakav podvig jer znaš da te niko ne vidi. Dan ti ulepša.

ИБАРСКА ЛАСИЦА

pre 2 godine

Треба обновити тврђаву маглич..... И урадити мост.... Садашње стање је прелазак скелом на свака два сата....
Има уређена стаза до тврђаве

Bgd

pre 2 godine

Ozbiljan turistički potencijal, dolina jorgovana bi bila baš lepa priča ali prvo treba očistiti smeće, zasaditi jorgovane, napraviti most i srediti tvrđavu. Nekoliko puta sam išao tim putem, jezivo je prljavo. Da se čovek zapita u čemu je problem sa ljudima koji bacaju iz vozila flaše, papire,kese...? Deo naše populacije ili ima očajno nizak svesti o zaštiti životne sredine ili je bezobrazan do krajnjih granica.

Dejan

pre 2 godine

Kako je "ponosna" kad je ovako oronula i propala!? Ko nam je kriv što se ovako odnosimo prema svojoj istoriji i kulturi!??
Ko treba sa strane da dođe i obnovi ovu tvrđavu?

Sramota jedna!!!

Dex

pre 2 godine

A kako je nemoguće doći do tvrdjave kad vidim da se obnavlja i da ima ljudi? Ako ljudi dolaze pešaka ne mogu materijal da donesu pešaka

rajko

pre 2 godine

Ima tamo jedna ekipa mladih ljudi koja prevozi skelom preko Ibra i upoznaje turiste sa tvrđavom.
Volonteri ...država i svi koji mogu bi trebali da im pomognu.

Милорад

pre 2 godine

Било би лепо кренути и са чишћењем ибарске магистрале, па и саме реке.
Срамота је што су нам сва стајалишта дивље депоније у овом лепом крају.

Милорад

pre 2 godine

Било би лепо кренути и са чишћењем ибарске магистрале, па и саме реке.
Срамота је што су нам сва стајалишта дивље депоније у овом лепом крају.

rajko

pre 2 godine

Ima tamo jedna ekipa mladih ljudi koja prevozi skelom preko Ibra i upoznaje turiste sa tvrđavom.
Volonteri ...država i svi koji mogu bi trebali da im pomognu.

Dejan

pre 2 godine

Kako je "ponosna" kad je ovako oronula i propala!? Ko nam je kriv što se ovako odnosimo prema svojoj istoriji i kulturi!??
Ko treba sa strane da dođe i obnovi ovu tvrđavu?

Sramota jedna!!!

Bgd

pre 2 godine

Ozbiljan turistički potencijal, dolina jorgovana bi bila baš lepa priča ali prvo treba očistiti smeće, zasaditi jorgovane, napraviti most i srediti tvrđavu. Nekoliko puta sam išao tim putem, jezivo je prljavo. Da se čovek zapita u čemu je problem sa ljudima koji bacaju iz vozila flaše, papire,kese...? Deo naše populacije ili ima očajno nizak svesti o zaštiti životne sredine ili je bezobrazan do krajnjih granica.

ИБАРСКА ЛАСИЦА

pre 2 godine

Треба обновити тврђаву маглич..... И урадити мост.... Садашње стање је прелазак скелом на свака два сата....
Има уређена стаза до тврђаве

Dex

pre 2 godine

A kako je nemoguće doći do tvrdjave kad vidim da se obnavlja i da ima ljudi? Ako ljudi dolaze pešaka ne mogu materijal da donesu pešaka

Srbenda

pre 2 godine

@ "u čemu je problem sa ljudima koji bacaju iz vozila flaše, papire,kese...?"

Eh, ništa slađe. Osećaj da si napravio nekakav podvig jer znaš da te niko ne vidi. Dan ti ulepša.

Dex

pre 2 godine

A kako je nemoguće doći do tvrdjave kad vidim da se obnavlja i da ima ljudi? Ako ljudi dolaze pešaka ne mogu materijal da donesu pešaka

Srbenda

pre 2 godine

@ "u čemu je problem sa ljudima koji bacaju iz vozila flaše, papire,kese...?"

Eh, ništa slađe. Osećaj da si napravio nekakav podvig jer znaš da te niko ne vidi. Dan ti ulepša.

Милорад

pre 2 godine

Било би лепо кренути и са чишћењем ибарске магистрале, па и саме реке.
Срамота је што су нам сва стајалишта дивље депоније у овом лепом крају.

Dejan

pre 2 godine

Kako je "ponosna" kad je ovako oronula i propala!? Ko nam je kriv što se ovako odnosimo prema svojoj istoriji i kulturi!??
Ko treba sa strane da dođe i obnovi ovu tvrđavu?

Sramota jedna!!!

rajko

pre 2 godine

Ima tamo jedna ekipa mladih ljudi koja prevozi skelom preko Ibra i upoznaje turiste sa tvrđavom.
Volonteri ...država i svi koji mogu bi trebali da im pomognu.

Bgd

pre 2 godine

Ozbiljan turistički potencijal, dolina jorgovana bi bila baš lepa priča ali prvo treba očistiti smeće, zasaditi jorgovane, napraviti most i srediti tvrđavu. Nekoliko puta sam išao tim putem, jezivo je prljavo. Da se čovek zapita u čemu je problem sa ljudima koji bacaju iz vozila flaše, papire,kese...? Deo naše populacije ili ima očajno nizak svesti o zaštiti životne sredine ili je bezobrazan do krajnjih granica.

ИБАРСКА ЛАСИЦА

pre 2 godine

Треба обновити тврђаву маглич..... И урадити мост.... Садашње стање је прелазак скелом на свака два сата....
Има уређена стаза до тврђаве