Srbenda
pre 2 godine
@ "u čemu je problem sa ljudima koji bacaju iz vozila flaše, papire,kese...?"
Eh, ništa slađe. Osećaj da si napravio nekakav podvig jer znaš da te niko ne vidi. Dan ti ulepša.
Ponedeljak, 05.02.2024.
08:06
IMAGE SOURCE
pre 2 godine
@ "u čemu je problem sa ljudima koji bacaju iz vozila flaše, papire,kese...?"
Eh, ništa slađe. Osećaj da si napravio nekakav podvig jer znaš da te niko ne vidi. Dan ti ulepša.
pre 2 godine
Треба обновити тврђаву маглич..... И урадити мост.... Садашње стање је прелазак скелом на свака два сата....
Има уређена стаза до тврђаве
pre 2 godine
Ozbiljan turistički potencijal, dolina jorgovana bi bila baš lepa priča ali prvo treba očistiti smeće, zasaditi jorgovane, napraviti most i srediti tvrđavu. Nekoliko puta sam išao tim putem, jezivo je prljavo. Da se čovek zapita u čemu je problem sa ljudima koji bacaju iz vozila flaše, papire,kese...? Deo naše populacije ili ima očajno nizak svesti o zaštiti životne sredine ili je bezobrazan do krajnjih granica.
pre 2 godine
Napravite most koji je Ibar odneo...
pre 2 godine
Kako je "ponosna" kad je ovako oronula i propala!? Ko nam je kriv što se ovako odnosimo prema svojoj istoriji i kulturi!??
Ko treba sa strane da dođe i obnovi ovu tvrđavu?
Sramota jedna!!!
pre 2 godine
A kako je nemoguće doći do tvrdjave kad vidim da se obnavlja i da ima ljudi? Ako ljudi dolaze pešaka ne mogu materijal da donesu pešaka
pre 2 godine
Ima tamo jedna ekipa mladih ljudi koja prevozi skelom preko Ibra i upoznaje turiste sa tvrđavom.
Volonteri ...država i svi koji mogu bi trebali da im pomognu.
pre 2 godine
Било би лепо кренути и са чишћењем ибарске магистрале, па и саме реке.
Срамота је што су нам сва стајалишта дивље депоније у овом лепом крају.
pre 2 godine
Treba da obnovimo i mi sami neku tvrdjavu, eto za početak Maglič, Koznik. Užice je lep primer koliko je to dobra ideja.
pre 2 godine
Treba da obnovimo i mi sami neku tvrdjavu, eto za početak Maglič, Koznik. Užice je lep primer koliko je to dobra ideja.
pre 2 godine
Било би лепо кренути и са чишћењем ибарске магистрале, па и саме реке.
Срамота је што су нам сва стајалишта дивље депоније у овом лепом крају.
pre 2 godine
Napravite most koji je Ibar odneo...
pre 2 godine
Ima tamo jedna ekipa mladih ljudi koja prevozi skelom preko Ibra i upoznaje turiste sa tvrđavom.
Volonteri ...država i svi koji mogu bi trebali da im pomognu.
pre 2 godine
Kako je "ponosna" kad je ovako oronula i propala!? Ko nam je kriv što se ovako odnosimo prema svojoj istoriji i kulturi!??
Ko treba sa strane da dođe i obnovi ovu tvrđavu?
Sramota jedna!!!
pre 2 godine
Ozbiljan turistički potencijal, dolina jorgovana bi bila baš lepa priča ali prvo treba očistiti smeće, zasaditi jorgovane, napraviti most i srediti tvrđavu. Nekoliko puta sam išao tim putem, jezivo je prljavo. Da se čovek zapita u čemu je problem sa ljudima koji bacaju iz vozila flaše, papire,kese...? Deo naše populacije ili ima očajno nizak svesti o zaštiti životne sredine ili je bezobrazan do krajnjih granica.
pre 2 godine
Треба обновити тврђаву маглич..... И урадити мост.... Садашње стање је прелазак скелом на свака два сата....
Има уређена стаза до тврђаве
pre 2 godine
A kako je nemoguće doći do tvrdjave kad vidim da se obnavlja i da ima ljudi? Ako ljudi dolaze pešaka ne mogu materijal da donesu pešaka
pre 2 godine
@ "u čemu je problem sa ljudima koji bacaju iz vozila flaše, papire,kese...?"
Eh, ništa slađe. Osećaj da si napravio nekakav podvig jer znaš da te niko ne vidi. Dan ti ulepša.
pre 2 godine
A kako je nemoguće doći do tvrdjave kad vidim da se obnavlja i da ima ljudi? Ako ljudi dolaze pešaka ne mogu materijal da donesu pešaka
pre 2 godine
Treba da obnovimo i mi sami neku tvrdjavu, eto za početak Maglič, Koznik. Užice je lep primer koliko je to dobra ideja.
pre 2 godine
@ "u čemu je problem sa ljudima koji bacaju iz vozila flaše, papire,kese...?"
Eh, ništa slađe. Osećaj da si napravio nekakav podvig jer znaš da te niko ne vidi. Dan ti ulepša.
pre 2 godine
Било би лепо кренути и са чишћењем ибарске магистрале, па и саме реке.
Срамота је што су нам сва стајалишта дивље депоније у овом лепом крају.
pre 2 godine
Kako je "ponosna" kad je ovako oronula i propala!? Ko nam je kriv što se ovako odnosimo prema svojoj istoriji i kulturi!??
Ko treba sa strane da dođe i obnovi ovu tvrđavu?
Sramota jedna!!!
pre 2 godine
Ima tamo jedna ekipa mladih ljudi koja prevozi skelom preko Ibra i upoznaje turiste sa tvrđavom.
Volonteri ...država i svi koji mogu bi trebali da im pomognu.
pre 2 godine
Ozbiljan turistički potencijal, dolina jorgovana bi bila baš lepa priča ali prvo treba očistiti smeće, zasaditi jorgovane, napraviti most i srediti tvrđavu. Nekoliko puta sam išao tim putem, jezivo je prljavo. Da se čovek zapita u čemu je problem sa ljudima koji bacaju iz vozila flaše, papire,kese...? Deo naše populacije ili ima očajno nizak svesti o zaštiti životne sredine ili je bezobrazan do krajnjih granica.
pre 2 godine
Napravite most koji je Ibar odneo...
pre 2 godine
Треба обновити тврђаву маглич..... И урадити мост.... Садашње стање је прелазак скелом на свака два сата....
Има уређена стаза до тврђаве
9 Komentari
Sortiraj po: