Petak, 15.10.2021.
09:15
Aleksandar Prijović u Australiji
Srpski napadač Aleksandar Prijović potpisao je ugovor sa Vestern Junajtedom, klubom iz Australije.
Detalji ugovora sa klubom iz oblasti Viktorija za sada nisu poznati, a Prijović dolazi kao slobodan igrač s obzirom na to da mu je ugovor sa Al Itihadom istekao.
Vestern Junajted se takmiči u najvišem rangu australijskog takmičenja, a društvo u novom klubu praviće mu nekadašnja velika nada slovenačkog fudbala Rene Krhin, kao i Alesandro Dijamanti koji je kapiten ekipe.
Prijović se često dovodio sa transferom u Crvenu zvezdu, ali do saradnje nikada nije došlo.
Tokom karijere najdublji trag je ostavio igrajući za Legiju i PAOK. Za Srbiju je odigrao 13 mečeva i postigao dva pogotka.
We are excited to announce the signing of Serbian international striker Aleksandar Prijoviæ on a multi-year deal 🇷🇸
— Western United FC (@wufcofficial) October 14, 2021
💚🖤 https://t.co/LNDRIXi51M
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 32
Pogledaj komentare