Nova vest
Logo
Fudbal

Utorak, 08.03.2016.

16:47

Krstajić: Čast je imati takvog prijatelja

Mladen Krstajić zahvalio se Ivanu Rakitiću koji je pomogao da FK Radnik iz Bijeljine dobije savremeni semafor.

Autor: AK  |  Izvor: B92

Krstajić: Čast je imati takvog prijatelja
Foto: YouTube screenshot

Pre nekoliko dana regiju je obišla slika sa improvizovanim semaforom na Gradskom stadionu u Bijeljini, čiji se klub bori za plasman u Ligu Evrope.

Vezni igrač Barselone i hrvatski reprezentativac Rakitić se odazvao na poziv bivšeg saigrača iz Šalkea i pomogao Radniku.

"Sve pohvale za Ivana Rakitića, koji je uspeo na predlog i organizaciju mog prijatelja Petra Stevića odazvati se akciji kako bi Gradski stadion u Bijeljini dobio novi semafor. Ovo je sjajan gest Ivanov, sa kojim sam u Šalkeu proveo pet godina. Radi se o fantastičnom čoveku, koji je bez imalo razmišljanja prihvatio Petrov predlog. Velika je čast imati takvog prijatelja, a ovom prilikom u svoje lično ime i u ime grada Bijeljine mnogo mu se zahvaljujem na onome što je za nas učinio. Za Radnik je ovo velika stvar u trenucima dok imamo najbolje rezultate u Premijer ligi otkako se klub takmiči u elitnom bosansno-hercegovačkom društvu", oglasio se Krstajić.

Krstajić je predsednik Radnika, u koji je došao pre godinu dana u trenucima kada se bijeljinski klub borio za opstanak u Premijer ligi BiH, a trenutno je sa Sarajevom na deobi treće pozicije koja vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

12 Komentari

Podeli:

Lige petice

Arbeola spreman da sasluša Valverdea

Alvaro Arbeloa se nije proslavio na debiju na klupi Real Madrida, velikan je u osmini finala Kupa kralja ispao od Albasetea, ali mladi trener je izgleda spreman da ekipi ponudi nešto novo dok obavlja funkciju privremenog trenera.

B92.sport

23:25

13 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu