Nova vest
Logo
Fudbal

Utorak, 15.12.2015.

10:13

Savo Milošević predsednik Partizana?

Legenda FK Partizan Savo Milošević mogao bi početkom 2016. godine da postane predsednik kluba iz Humske.

Izvor: B92

Savo Milošević predsednik Partizana?
Starsport

Kako prenose beogradski mediji, Miloševiću je ponuđeno mesto prvog čoveka srpskog šampiona nakon što je Zoran Popović podneo ostavku.

Posle šokantnog poraza od Augsburga i eliminacije iz Lige Evrope, kompletna uprava crno-belih je poslušala skandiranje sa tribina i podnela ostavke. Zoran Popović će samo formalno ostati na funkciji predsednika do Skupštine kluba koja bi trebalo da bude zakazana u narednih mesec dana, a na kojoj bi Milošević trebalo da bude izabran za prvog čoveka kluba.

Milošević je igrao za Partizan od 1992. do 1995. godine, na 119 utakmica postigao je 81 gol, a trenutno obavlja funkciju potpredsednika FSS.

Partizan igra izuzetno slabo u domaćem prvenstvu, pa je posle 21 kola tek peti na tabeli sa 33 boda, čak 26 manje od lidera Crvene zvezde.

B92 je u ponedeljak najavio da je Novak Nedić, kontaktirao sa Savom Miloševićem kome je ponuđena funkcija u klubu, najverovatnije predsednička, drugi "adut" te strane mogli bi biti dobri odnosi sa delom navijača koji imaju kontrolu nad južnom tribinom.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

106 Komentari

Podeli:

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu