Petak, 02.02.2024.

19:00

Partizan izgubio dobijeno, teže do plej-ina; ŽOC: Evo šta je problem

Košarkaši Partizana poraženi su od Virtusa u Bolonji rezultatom 88:84 u meču 25. kola Evrolige.

Italijanski tim nastavio je sa sjajnim partijama i zauzima visoku poziciju sa 16 pobeda i devet poraza, dok je Partizan sada na negativnom skoru 12-13.

Cilj i jednih i drugih je plasman u plej-of, s tim da je Partizanu sada mnogo više otežan put ka tom cilju.

U prvom susretu ove sezone, pred sam kraj 2023. godine, Virtus je slavio u Beogradu rezultatom 77:75.

Crno-beli su ove večeri imali veliku podršku sa tribina, što je uvek slučaj kada gostuje u univerzitetskom gradu.

Trener Željko Obradović je odmah nakon utakmice čestitao pobedu Virtusu, da bi se na konferenciji za medije osvrnuo na izgubljene lopte koje su koštale crno-bele.

Sva dešavanja iz "Segafredo" dvorane pratili smo iz minuta u minut putem Live BLOG-a na B92.net: