Srbija

Ponedeljak, 13.01.2014.

14:18

Hotel Tramp: U opciji i Generalštab

Predsednik Vlade Srbije Ivica Dačić razgovarao je s predstavnicima Organizacije "Tramp", koja je zainteresovana za izgradnju reprezentativnog hotela u Beogradu.

Izvor: Tanjug

Default images

Dačić je tom prilikom istakao da Vlada podržava ulaganja u razvoj privrede, saopštila je vladina Kancelarija za saradnju s medijima.

Organizacija, koju predvodi američki biznismen i investitor Donald Tramp, namerava da u Beogradu sagradi ekskluzivni hotel, s pet zvezdica, u kojem bi se nalazile kongresne dvorane i kapaciteti za sajamske manifestacije.
(Tanjug, arhiva)
Predstavnici organizacije "Tramp" će danas i sutra razgledati lokacije u Beogradu, a zainteresovani su, kako su saopštili, i za prostor na kojem je bombardovana zgrada Generalštaba.

Premijer Dačić je istakao da Vlada Srbije podržava svaku inicijativu i ulaganje u razvoj privrede. Ideja o izgradnji hotela u Beogradu nastala je prilikom susreta premijera Dačića i biznismena Donalda Trampa u Njujorku, navedeno je u saopštenju.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

30 Komentari

Možda vas zanima

Rusija ponovo nudi naftu Evropi

Putin pruža ruku pomirenja: "Spremni smo na saradnju"

Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je da je rat sa Iranom izazvao globalnu energetsku krizu i upozorio da bi proizvodnja nafte koja zavisi od transporta kroz Ormuški moreuz uskoro mogla potpuno da stane.

19:08

9.3.2026.

17 h

Svet

"Made in Europe" razgnevila Kinu

Narodna Republika Kina je izrazila ozbiljnu zabrinutost zbog plana Evropske unije (EU) da u javnim nabavkama favorizuje domaće kompanije, ocenjujući da to stvara barijere za investicije i institucionalnu diskriminaciju, saopštilo je Ministarstvo trgovine Kine.

13:20

8.3.2026.

1 d

Podeli: