Obeležena godišnjica tragičnog požara u Novom Sadu FOTO
Porodice i prijatelji nastradalih u požaru u kafiću "Laundž" i zamenik gradonačelnika Igor Crnobarac, položili su danas cveće ispred spomen-ploče u Zmaj Jovinoj ulici, gde je 17. februara 2008. godine u požaru tragično nastradalo osmoro mladih ljudi.
Izvor: B92.net
Foto: Grad Novi Sad
U požaru u kafiću "Laundž" živote su izgubili Mirjana i Miloš Pekić, Milena Kolundžić, Branka Saković, Boris Bjekić, Dušica Kulaš, Marija Gavrančić i Vladan Dragović.
Današnji datum jedan je od najtragičnijih u novijoj istoriji Grada, a na današnji dan, porodice i prijatelji nastradalih evociraju najbolnije uspomene kako bi skrenuli pažnju javnosti da se ovakva tragedija više nikad ne desi, navodi se u saopštenju.
Foto: Grad Novi Sad
Grad Novi Sad ulaže napore i preduzima mere u okviru svojih nadležnosti, u cilju povećanja opšte bezbednosti građana.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Nepropisno odlaganje komunalnog otpada i dalje predstavlja jedan od najvećih problema u pojedinim delovima Niša, uprkos dostupnim kontejnerima i pojačanim kontrolama nadležnih službi.
Beograd je grad koji se širi na desetinama brda i sastoji od čak 169 različitih naselja, od urbanih zona u samom jezgru do mirnijih, gotovo varošica na njegovim obodima.
Pripadnici MUP u Kruševcu, u saradnji sa tužilaštvom, rasvetlili su dve teške krađe i krađu i podneće krivičnu prijavu protiv S. R. (2006) iz Kruševca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio ova krivična dela.
Tokom izvođenja radova na izgradnji kompleksa stanice "Novi Beograd", sa rekonstrukcijom mostovske konstrukcije u Ulici antifašističke borbe, od 15. januara do 8. marta doći će do promena u radu linija javnog prevoza.
Nešto više od 24 sata nema nikakvog traga o muškarcu koji je juče ujutru, oko 8 časova, izašao iz porodične kuće i rekao da ide u PIO fond, nakon čega mu se gubi svaki trag.
Zoe Saldana postala je glumica koja najviše zarađuje zahvaljujući uspehu filmova jer su do sada oni u kojima je igrala na svetskim blagajnama zaradili više od 15,46 milijardi dolara.
Na društvenim mrežama pojavio se prvi konceptualni trejler za istorijski film o Boju na Kosovu iz 1389. godine, koji je u potpunosti kreiran uz pomoć naprednih alata veštačke inteligencije.
As Donald Trump threatens to use the U.S. military to seize Greenland, European officials and diplomats have begun quietly voicing a previously unspoken thought: what would it look like to strike back at Trump?
In the Arctic mountains of Norway, British Royal Marines are training in extreme conditions for a potential war with Russia, the Brussels-based portal Politico reported today.
The President’s media adviser, Suzana Vasiljević, stated today that talks on the takeover of the Russian stake in NIS have reached the final stage, and she expects negotiators to send the final document to the U.S. OFAC by the end of this week.
Nakon kratkog prazničnog odmora, došlo je vreme da objavimo par testova koje vam dugujemo. Krećemo sa modelom MG HS Hybrid+ za koji imamo dosta toga lepog da kažemo.
Indijski proizvođač Tata predstavio je redizajnirani model Punch za 2026. godinu, pokazujući da i povoljni SUV modeli mogu da ponude ozbiljnu tehnologiju i snažniji pogon.
Komentari 0
Pogledaj komentare