Tošićev CSKA prejak za OFK

Fudbaleri OFK Beograda doživeli su ubedljiv poraz od moskovskog CSKA sa 4:0 (1:0), u prijateljskoj utakmici.

Nedelja, 20.07.2014.

16:51

Moskovljani su poveli već u drugom minutu golom Sejdua Dumbije, koji je u drugom poluvremenu stigao do het-trika.

Strelac četvrtog gola bio je Milanov početkom drugog dela igre. Za ruskog šampiona je prvih sat vremena igrao i srpski reprezentativac Zoran Tošić.

CSKA: Akinfejev, V. Berezucki, Ignaševič, Nababkin, Fernandes, Vernblum, Milanov, Tošić, Dumbija, Musa, Pančenko

OFK Beograd: Dragojević, Vasilić, Vasiljević, Ešić, Planić, Doronjić, Olimpijević, Paločević, Sekulić, Čavrić, Čolović.