Vojvodina i Jagodina igrali 1:1

Fudbaleri Vojvodine i Jagodine odigrali su na ’Karađorđu’ nerešeno 1:1, u poslednjem meču petog kola Jelen Superlige.

Nedelja, 16.09.2012.

20:54

Domaći tim poveo je u 20. minutu golom Đurića, a bod gostima doneo je Živanović devet minuta kasnije.

Bio je ovo prvi meč na klupi Vojvodine novog trenera Nebojše Vignjevića. Novosađani su propustili priliku da se vrate na čelo tabele, pa sada imaju 11 bodova, isto koliko i Rad na deobi drugog mesta.

Sa dobrim izdanjima nastavila je i Jagodina koja je osvojila deseti bod i sa Zvezdom i Donjim Sremom deli treće mesto na tabeli.