4 Komentari

Sortiraj po:

bojan

pre 17 godina

I ako niste znali taj promaseni penal Belodedica mu je bio prvi u karijeri koji je promasio,inace Rumunija je na tim prvenstvima 90-tih godina zasluzivala mnogo vece plasmane od onih koje su ostvarivali,tesko su gubili utakmice,lepo pobedjivali imali sjajnu generaciju.Cesto smo poredili G.Hadzija sa nasim Pixijem,jer su obojica plejmejkeri,i nekako uvek zakljucivali da je HADZI bolji igrac.A biti bolji od jednog Pixija slozicete se nije mala stvar.

dalibor_wien

kakvi jedanaesterci koji su zaustavili rumune! Izgubili su od Svedske 3:2 i to golom koji je glavom postigao Anderson par minuta pre kraja produzeteka!