<table class="score" cellpading="0" width="100%" cellspacing="0"> <tfoot> <tr> <td colspan="5">Jovanović 87' – Ivanić 35', Ben 38'</td> </tr> </tfoot> <tbody> <tr class="county"> <td> </td> <td>INĐ</td> <td> </td> <td>CZV</td> <td> </td> </tr> <tr class="number"> <td> </td> <td>1</td> <td>:</td> <td>2</td> <td> </td> </tr> </tbody> </table>

Dobrodošli!
Ivanić i Ben odveli Zvezdu u polufinale Kupa Srbije
Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u polufinale Kupa Srbije, pobedom nad Inđijom u gostima – 1:2 (0:2).

KRAJ MEČA
Zvezda je u polufinalu.
92' Još jedna stativa
Tomane pogađa stativu.
Još tri minuta u Inđiji
90' Promašaj Gavrića!
Imao je priliku da stavi tačku na meč, izašao je ispred golmana, ali je šutirao iz izgledne pozicije preko gola.
87' GOL!
Inđija smanjuje prednost!

Strelac je Jovanović.
86' Izmene u Zvezdi
Izlaze Ivanić i Rodić, ulaze Gavrić i Pankov.
85' Zvezda rutinski privodi meč kraju
Još malo do poslednjeg sudijskog zvižduka.
Stanković komanduje

79' Nove izmene u Inđiji
Izlaze Krasić i Ilić, ulaze Nikola Dimitrijević i Marković.
77' Poništen gol
Ivanić je postigao gol, ali je on poništen zbog ofsajda.
74' Rodić ne koristi šansu
Rodić je utrčao posle slobodnog udarca, ali je šutirao preko gola sa desetak metara.
68' Nova izmena
Izlazi Vukanović, ulazi Jovičić.
68' Pokušaj Jovančića
Slab šut iskosa.
66' Novi žuti karton
Žuti karton za Mirosavljeva zbog starta nad Gobeljićem.
65' Stativa
Ben je dodao do Vukanovića, koji sa deset metara iskosa pogađa stativu.
62' Izmena u Zvezdi
Izlazi Pavkov, ulazi Tomane.
60' Prve izmene
Izlaze Bastajić i Banjac, ulaze Milosavljev i Dimitrov.
56' Žuti karton za Purtića
Oštar start nad Jovančićem.
54' Pavkov ne može da se sastavi
Propustio je veliku priliku sa 10 metara.
Rukovodstvo Crvene zvezde

Gol Bena
Gol Ivanića
46' Počelo je drugo poluvreme

Sunce je obasjalo teren u Inđiji.
42' Tuča na terenu
Nemanja Vidić i Milan Pavkov ušli su u sukob.

Obojica su dobili po žuti karton.
41' Zamalo da Njegoš u svom stilu postigne evrogol
Udarac Petrovića sa 30 metara završio je pored desne stative.
Pljušti kiša u Inđiji
Sve teži uslovi za igru.
38' GOL!
Blickrig Zvezde!

Sada je Ben postigao pogodak glavom, centrirao je Ivanić i uzvratio za asistenciju pre dva minuta.
35' GOL!
Mirko Ivanić posle centaršuta Bena smešta glavom loptu u mrežu!
Žestoki dueli

31' Ben zamalo!
Ušao je u kazneni, šutirao je desnom nogom, ali lopta odlazi tik pored leve stative.
30' Novi pokušaj Čermelja
Čermelj je ponovo zapretio iz daljine, ali lopta odlazi pored gola.
26' Treći korner za Zvezdu
Čermelj izbacuje ispred Bena.
24' Sjajni Ilić
Prošao je po levoj strani, izbacio Degeneka, ali nije imao snage za jači šut i Borjan je to lako odbranio.
Kiša je sve jača
Pljusak u Inđiji
23' Žuti karton za Krasića
Oštar start i Lukić pokazuje žuti karton Krasiću.
22' Velika prilika za Inđiju
Čermelj se sjajno ubacio i sa peterca šutirao glavom, ali je odlično odreagovao Borjan.
21' Prvi korner za Inđiju
Bastajić je izborio udarac iz ugla.
Grb na levom rukavu

Dres Crvene zvezde

16' Ben je šutirao u živi zid
Ništa opasno iz slobodnog udarca.
15' Slobodan udarac iz opasne pozicije
Fauliran je Njegoš Petrović na 20 metara od gola Prekovića.
14' Prvi šut Inđije
Banjac je pokušao sa ivice šesnaesterca, ali je odbranio Borjan.
13' Korner za Zvezdu
Pavkov je izborio još jedan korner.
Navijači na tribinama

11' Ambiciozan pokušaj
Čermelj je šutirao sa skoro 40 metara.

Lopta odlazi preko gola.
9' Degenek glavom preko gola
Prvi ozbiljniji pokušaj.

Glavom je šutirao Degenek, ali je lopta otišla preko gola.
8' Prvi korner
Ivanićev centaršut izblokirao je štoper Inđije.
3' Još jedan pokušaj
Dobra lopta u prostor, ali Preković je hvata tik ispred Pavkova.
2' Udarac Ivanića
Preković lako zaustavlja prvi šut ka njegovom golu.
1' Počela je utakmica
Za sada dobri uslovi za igru
18 stepeni u Inđiji i teren je u dobrom stanju.
Milijaš: Zvezda ima jedan cilj
"Kup utakmica je jedna utakmica, znamo šta nam je cilj, cilj je dupla kruna i nema kalkulacija. Imali smo negativan rezultat ovde i igrači su svesni, pa je sve na nama.

Bio je loš teren, sada je mnogo bolji. Spremili smo ekipu i momci su svesni važnosti utakmice", rekao je Nenad Milijaš za TV Arena Sport pre početka utakmice.

Trener Inđije ima jasan plan
"Pokušaćemo da uradimo ono što smo uradili u prošloj utakmici. Zvezda je već šampion, oni su veliki favorit, pokušaćemo da im što više zagorčamo život i odigramo na dobrom nivou.

Rasploženje je dobro, igrači su zdravi, pozitivno očekujemo ovaj meč i nadamo se pravom fudbalu", rekao je trener Inđije Aleksandar Janjić za TV Arena Sport pre početka meča.
Pristižu i navijači

Stigli su igrači Zvezde

Pedja Milosavljevic/StarSport
Koliko će navijača biti na tribinama?
Na tribinama Gradskog stadiona će biti najviše 800 gledalaca, po izrečenim merama.
Da li će utakmica početi malo kasnije?
Igrači Crvene zvezde kasnili su na meč i stigli su u 16:30.

Možda će biti i pomeren početak meča.
Klupa Inđije
Na klupi za rezerve nalaze se Knežević, Dimitrijević, Bosančić, Marković, Dimitrov, Jovanović i Milosavljev.
Klupa Crvene zvezde
Na klupi za rezerve nalaze se Popović, Jovičić, Pankov, Boaći, Babić, Tomane i Gavrić.
Put Inđije do četvrtfinala
Inđija je savladala Dinamo 2:0, a zatim i Proleter 2:1.

Četiri različita fudbalera postigla su po jedan pogodak.
Put Crvene zvezde do četvrtfinala
Crveno-beli savladali su Trepču 8:0, a zatim i Mačvu minimalnim rezultatom (1:0).

Veljko Simić je sa 4 gola najbolji strelac ekipe.
Sastavi
Inđija: Preković – Cucin, Mihajlov, Jovanović, Čermelj – Purtić, Krasić – Bastajić, Banjac, Ilić – Vidić.

Crvena zvezda: Borjan – Gobeljić, Rodić, Milunović, Degenek – Petrović, Jovančić, Ivanić, Ben – Vukanović, Pavkov.
Inđija je neugodan protivnik
Crvena zvezda mučila se sa Inđijom ove sezone.

Kod kuće su slavili 2:1 posle preokreta u poslednjih 10 minuta, dok su u gostima odigrali 1:1.