Nedelja, 01.09.2013.

17:53

Het trik Ibiševića u kanonadi Švaba

Fudbaleri Štutgarta pobedili su na svom stadionu Hofenhajm sa 6:2 u utakmici četvrtog kola nemačke Bundeslige.

Štutgart je ovom pobedom došao do prvih bodova u sezoni, dok je Hofenhajm zabeležio prvi poraz.

Junak pobede nad Hofenhajmom bio je Vedad Ibišević koji je postigao tri gola. On se prvi put u listu strelaca upisao u 19. minutu, drugi gol je postigao u 47, a treći u 63. minutu.

Dva gola postigao je i Aleksnadru Maksim u 28. i 55. minutu, dok je prvi gol postigao Antonio Ridiger u 12.

Golove za Hofenhajm postigli su Kevin Voland u 26. i Roberto Firminjo u 87. minutu.

Štutgart je tako došao do 14. mesta sa tri boda, dok je Hofenhajm 11. sa pet.

U poslednjem meču četvrtog kola u Frankfurtu se sastaju Ajntraht iz i Borusija iz Dortmunda.