Petak, 27.08.2021.

08:52

Fabrika radi i preti tužbom, a Zrenjanin i dalje nema pijaću vodu VIDEO

Saga sa zrenjaninskom pijaćom vodom se nastavlja.

Izvor: B92, TV Prva

Fabrika radi i preti tužbom, a Zrenjanin i dalje nema pijaću vodu VIDEO
Foto: Screenshot/Prva TV

Vode nema, a medijsku prepisku i pretnje tužbama nastavljaju fabrika vode i grad Zrenjanin.

Već više od 17 godina vode nema.

Pre jednog dana fabrika je uputila saopštenje medijima i komunalnom preduzeću i kažu da će pokrenuti sudski postupak pa čak i krivične prijave jer tvrde da nije tačno da oni nisu ispoštovali ugovor.

Fabrika vode zahteva od JKP da građanima puste pitku vodu je jer ona proizvodi i ima je. Za tu namenu traži odštetu od 101,3 miliona dinara sa svim zateznim kamatama.

Opširnije u video-prilogu:

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 1

Pogledaj komentare

1 Komentari

Možda vas zanima

Društvo

Niče petospratnica u ovom delu Beograda

Sekretarijat za urbanizam i građevinske poslove Beograda oglasio je javnu prezentaciju Urbanističkog projekta za izgradnju stambeno-poslovnog objekta sa garažom u Ulici Matice srpske na Mirijevu.

8:13

5.12.2025.

1 d

Podeli: