Servisne informacije 0

10.07.2025.

15:04

Ništa od obustave saobraćaja u Subotici: Ovo je razlog

Na Bikovačkom putu u Subotici neće biti obustave saobraćaja od 07. do 30. jula 2025. godine.

Izvor: gradsubotica.co.rs

Ništa od obustave saobraćaja u Subotici: Ovo je razlog
Grad Subotica

Podeli:

Iako su u saopštenju od 4. jula najavili obustavu saobraćaja na Bikovačkom putu u Subotici od 7. do 30. jula 2025. godine, obustave neće biti, navodi se u obaveštenju Sekretarijata za komunalne poslove, energetiku i saobraćaj.

Prenosimo saopštenje izvođača radova u celosti:

"Zbog toga što izvođač asfalterskih radova na "DP 300 IIB" nadvožnjaku (pruga Novi Sad- Kelebija, kilometar 170+834,26) nije u mogućnosti da potvrdi datum ulaska na gradilište, odlučili smo da otkažemo zahtev za zatvaranje puta u periodu od 07. jula 2025. do 30. jula 2025. godine. Iskreno se izvinjavamo zbog eventualnih neprijatnosti".

0 Komentari

Možda vas zanima

Društvo

Deo Gornjeg grada Beogradske tvrđave zatvaraće se noću

JP "Beogradska tvrđava" od 3. juna uvodi režim noćnog zatvaranja dela kompleksa Gornjeg grada Beogradske tvrđave, sa ciljem unapređenja bezbednosti posetilaca, očuvanja kulturno-istorijskog nasleđa i zaštite jednog od najznačajnijih simbola Beograda.

10:45

1.6.2026.

1 d

Podeli: