Servisne informacije 0

15.01.2026.

19:08

Vozači, oprez: Ovo isključenje sa auto-puta zatvoreno do kraja marta

Radovi na mostu kod petlje "Niš-sever" na auto-putu, koji su prvobitno trebali da budu završeni do 14. januara, produženi su, a novi rok za završetak je 25. mart.

Izvor: Naissus.info

Vozači, oprez: Ovo isključenje sa auto-puta zatvoreno do kraja marta
Baloncici/Shutterstock

Podeli:

Zbog radova nije moguće isključenje sa auto-puta iz pravca Beograda, niti uključivanje u smeru ka Pirotu, prenosi Naissus.

Radovi na rehabilitaciji deonice auto-puta petlja Trupale – petlja Niš Sever počeli su 14. oktobra, a most je zatvoren za saobraćaj.

Plan je bio da radovi budu završeni za tri meseca, ukoliko vremenski uslovi dozvole, ali radovi se i dalje nastavljaju.

"Do 25.3.2026. godine, izvodiće se radovi na rehabilitaciji, na državnom putu I A reda broj 4, na deonici petlja Trupale – petlja Niš Sever (most na petlji Niš Sever). Za saobraćaj će biti zatvoreno isključenje na petlji Niš sever iz pravca Beograda, kao i uključenje na auto-put u smeru ka Pirotu, i zaustavna saobraćajna traka u zoni stubova mosta u smeru ka petlji Trupale, dok će se saobraćaj odvijati voznom i preticajnom saobraćajnom trakom", navodi se na sajtu JP "Putevi Srbije".

Inače, na petlji "Niš – sever" moguće je isključenje iz pravca Pirota, kao i uključenje na auto-put u smeru ka Beogradu.

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: