Društvo 0

02.06.2026.

10:39

U Opštoj bolnici u Čačku počelo izvođenje unapred zakazanih operacija

U Opštoj bolnici u Čačku od danas je ponovo počelo izvođenje unapred zakazanih operacija, saopšteno je iz te zdravstvene ustanove.

Izvor: Tanjug

U Opštoj bolnici u Čačku počelo izvođenje unapred zakazanih operacija
RINA

Podeli:

"Budući da je Zavod za javno zdravlje Čačak odobrio početak elektivnog operativnog programa, obaveštavamo vas da počev od danas počinje izvođenje operacija koje su unapred zakazane“, navodi se u saopštenju Opšte bolnice Čačak.

Elektivni operativni program bio je privremeno obustavljen od 25. maja zbog vanredne situacije izazvane problemima u vodosnabdevanju nakon havarije na magistralnom cevovodu.

Tada je iz Opšte bolnice saopšteno da se operacije drugog reda neće obavljati do normalizacije stanja, dok su hitni operativni zahvati, dijagnostika, hospitalizacija pacijenata i služba dijalize funkcionisali nesmetano.

0 Komentari

Možda vas zanima

Društvo

Deo Gornjeg grada Beogradske tvrđave zatvaraće se noću

JP "Beogradska tvrđava" od 3. juna uvodi režim noćnog zatvaranja dela kompleksa Gornjeg grada Beogradske tvrđave, sa ciljem unapređenja bezbednosti posetilaca, očuvanja kulturno-istorijskog nasleđa i zaštite jednog od najznačajnijih simbola Beograda.

10:45

1.6.2026.

1 d

Podeli: