Srbija

Petak, 20.01.2023.

11:22

Koja riba je najviše poskupela? VIDEO

Dok jedni tvrde da ribe ima dovoljno podaci kažu da je uvoz ove namirnice porastao za 300 odsto.

Izvor: B92.net / TV Prva

Koja riba je najviše poskupela? VIDEO
Foto: Printskrin, TV Prva

"U odnosu na prošlu godinu, poskupela je i riba za nekih 20-30%. Prošle godine je losos bio 2.650 dinara, sad je 3.090. Lignja je bila 1.650, sad je 1.950. Gambori su bili 2.800, sad 2.920...", rekao je Vedran Todorović, prodavac u ribarnici.

Zapravo, najviše su poskupele ribe iz naših reka.

Šaran je poskupeo najviše u odnosu na svu ostalu ribu, duplo u odnosu na prošlu godinu, potvrdio je Todorović.

Dodao je da se dosta ribe uvozi. Šaran konkretno iz Mađarske.

Takođe je potvrdio da ribe ima dovoljno i da ne preti nestašica.

Za više informacija pogledajte video-prilog TV Prve:

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 2

Pogledaj komentare

2 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Zatvara se Porše?

Proizvođač sportskih automobila Porše AG namerava da zatvori svoju mrežu punjenja za električna vozila u Kini, jer nemački brend nastavlja da gubi udeo na najvećem svetskom automobilskom tržištu.

13:21

27.12.2025.

1 d

Svet

Gradi se najveći ratni brod u Evropi

Francuska je zvanično pokrenula jedan od najvećih vojno-industrijskih projekata u svojoj istoriji – izgradnju novog nuklearnog nosača aviona, koji će biti najveći ratni brod ikada izgrađen u Evropi.

8:16

28.12.2025.

8 h

Podeli: