"U toku su razgovori" 3

07.05.2026.

12:56

Vučić o NIS-u: "Čekamo naredne dane, tada ćemo doneti odluku"; "Nekima se učinilo da mogu da nas ucenjuju"

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je u Beogradu ceremoniji potpisivanja dokumenata o projektovanju i izvođenju radova za izgradnju državnog puta I reda "Vožd Karađorđe", nakon čega je govorio o NIS-u.

Izvor: B92.net

Vučić o NIS-u: "Čekamo naredne dane, tada ćemo doneti odluku"; "Nekima se učinilo da mogu da nas ucenjuju"
frantic00/Shutterstock

Podeli:

"U toku su razgovori, u ovom trenutku. Čekamo naredne dane i tada ćemo doneti odluku. Nekima se učinilo da mogu da nas ucenjuju. Ja se nadam kompromisu", rekao je Vučić.

Tražite još vesti za temu Vesti? U kategoriji Srbija pronaći ćete sve na ovu, ali i druge srodne teme. Rubrika Biz donosi vam najnovije i najvažnije informacije, kao i mnogobrojne zanimljivosti. Bilo da planirate kupovinu stana, tražite opcije za štednju i investiranje ili vas zanima šta se novo dešava u poslovnom svetu... Sve o ovim i mnogim drugim temama kao što su energetika, finansije, kripto, novac, posao i karijera čitajte u rubrici Biz na B92.net.

3 Komentari

Možda vas zanima

Konzum nije više lider

Nemački trgovački gigant osvojio Hrvatsku

Najveći hrvatski trgovački lanac Konzum izgubio je lidersku poziciju na tržištu prema ukupnim prihodima, dok je istovremeno smanjio broj zaposlenih za gotovo hiljadu.

18:45

5.5.2026.

1 d

Srbija

Na pomolu nova velika akvizicija MK grupe

MK Group, u čijem sastavu posluje kompanija Sunoko, najveći proizvođač šećera u regionu, saopštila je da je iskazala nameru za kupovinu fabrike šećera u Crvenki, kao i da bi strategija ove kompanije tom akvizicijom donela dodatnih 50 miliona evra Srbiji.

15:55

5.5.2026.

1 d

Podeli: