32. kolo: Mačva – Partizan 1:2 (1:1)

Fudbaleri Partizana savladali su Mačvu u Šapcu sa 2:1 (1:1), u meču 32. kola Superlige Srbije.

Još tri minuta.
83' Poslednja izmena na meču
Ulazi Vanja Panić umesto Trimanovića.
78' Još dve izmene u Mačvi
Obrovac u igri umesto Sladojevića, Panić umesto Đokovića.
Gol Markovića
72' Poslednja izmena u Partizanu
Jojić umesto Pavlovića.
70' Suma pored gola
Velika greška odbrane Mačve i Suma je imao veliku šansu. Šutirao je sa ivice kaznenog, ali nije uspeo da reši pitanje pobednika.
67' Dve izmene u Mačvi
Ulaze Tripković i Jovanović umesto Mijailovića i Pejovića.
64' Pokušaj Holendera
Nije uspeo iz odbitka.
62' Dve izmene
Izlaze Natho i Lazar Marković, ulaze Jović i Suma.

STARSPORT
56' GOOOL!
Sjajno dodavanje Natha na desnu stranu, gde je Lazar Marković ostao usamljen.

Prevario je golmana i smestio loptu u mrežu.
55' Inicijativa Partizana
Crno-beli što pre žele vodeći gol.
49' Još jedna odbrana Gordića
Pokušaj Stevanovića.
46' Počelo je drugo poluvreme
Dve izmene. Holdener i Filip Stevanović umesto Štulića i Asana.
Gol Asana

STARSPORT
Kraj prvog poluvremena
Mačva – Partizan 1:1.
45' Kakva odbrana Gordića
Deseta na meču. Marković je na drugoj stativi pronašao Natha, koji gađa glavom, ali ponovo sjajno brani Gordić.
43' GOOOL!
Asano je strelac. Ostao je usamljen na petercu, pošto se lopta odbila do njega i rutinski je sprovodi u mrežu.
40' Mačva se dobro brani
Partizan pokušava...

STARSPORT
31' Deveta odbrana Gordića
Štulić gađao donji desni ugao sa deset metara, fantastična odbrana Zvezdinog golmana.
28' Šta je propustila Mačva!
Knežević je posle dobre kontre dobio loptu na levu stranu, gađao u rašlje, ali je to sjajno odbranio Stojković.

U nastavku brani Stojković zicer, pa Zdjelar izbija udarac Kneževića sa gol linije.
25' Osma odbrana Gordića
Brani šut Natha sa preko 20 metara.
24' Sedma odbrana Gordića
Skida i udarac Natha sa leve strane, koji je pokušao da ga iznenadi.
22' Zamalo 2:0
Ćirković je sa 20 metara pokušao da lobuje Stojkovića. Gađao je desne rašlje i lopta odlazi tik pored gola.
21' Šesta odbrana Gordića
Još jedna neverovatna odbrana.
Gol Kneževića
20' Pokušao i Pavlović
Ide lopta pored gola.
16' Prvi žuti karton
Dobija ga Sladojević zbog starta nad Asanom na 20 metara od gola.
13' Peta odbrana Gordića
I to u 13. minutu... Igrači Partizana probaju na sve načine i iz svih pozicija.
12' Šta brani sve Gordić
Sjajan udarac Asana sa deset metara, koji je išao u dalji ugao, ali i ovo brani Gordić.
10' Sjajni Gordić
Prvo je Natho izblokiran, pa onda udarac Štulića sa pet metara brani pozajmljeni golman Crvene zvezde.

U nastavku je odbranio i šut Asana sa ivice kaznenog.
9' Velika šansa za Partizan
Posle kornera lopta na peterac dolazi Uroševiću, koji gađa jako po sredini gola, ali brani to golman Mačve.
6' Partizan želi brzo da odgovori
Crno-beli posle šoka u trećem minutu kreću veoma ofanzivno ka golu Mačve.
Sjajno se snašao Branislav Knežević
Strelac je Knežević.

Odlično je primio loptu posle centaršuta Pejovića sa leve strane i rutinski iz peterca matirao Stojkovića.
3' GOOL!
Partizan gubi!

Kakav početka meča u Šapcu.
Mačva sa 8 mladih igrača
Čak osam prvotimaca su mlađi od 20 godina.
1' Počela je utakmica
Sastavi
Mačva: Gordić - Pejović, M. Mijailović, Kočar, Subotić - O. Mijailović, Knežević - Mhajlović, Adamović, Ćirković - Ortiz. (predviđeni sastav)