Fudbaleri minhenskog Bajerna osvojili su šampionsku titulu u Bundesligi.

Budite uz nas!
Bajern je šampion!
Sada je i zvanično! 11. titula zaredom
96' Goooooooooool
Dortmund je stigao do poravnanja, 2:2, imaju isti broj bodova, ali je zbog gol razlike Bajern u prednosti.
KRAAAAAAAAAAAAJ
BAJERN JE U 90. MINUTU POSTAO ŠAMPION NEMAČKE. DORTMUND JE IZGUBIO OD MAJNCA NA SVOM TERENU
90+4' Poništen gol
Dortmund je smanjio na 2:2, ali je Ale bio u ofsajdu... Nema gola
90+3 Bajern pred titulom
Borusija Dortmund nije uspela da iskoristi 2 boda prednosti i meč pred domaćim navijačima... Osim ako se ne desi neko čudo, Bajern je ponovo šampion
90' Gooooooooooooooooooooooooooooooooool
Musijala! Heroj Bajerna! U 90. minutu sa 16 metara postiže gol koji verovatno donosi titulu ekipi iz Minhena
88' Sve je manje vremena za igru
Nema još mnogo za igru u nemačkoj ligi. Samo dva minuta plus nadoknada i Bajern je u situaciji da ispusti titulu, iako Dortmund gubi na svom terenu!
84' Kakva šansa za Dortmund
Rojs odlično centrira, a Humels je bio na pravom mestu i glavom šalje loptu pored desne stative. Nema gola, ostaje 1:2. Ludnica u Nemačkoj
80' Penal za Keln
GOOOOOL 1:1 OVO JE REZULTAT KOJI DORTMUNDU DONOSI TITULU

AP Photo/Michael Probst
78' Reina... Nema gola
Opet centaršut, sada sa desnog boka i Reina je sada bio u šansi ali glavom šalje loptu pravo u golmana... Ostaje 1:2
76' Opet Ale..
Opet nema gola i još jedna šansa koju propušta napadač Dortmunda. Glavom je gađao pravo u golmana Majnca... Podsetimo da je on propustio i penal i još pregršt dobrih prilika pa je 10 odbrana imao golman gostiju
74' Umalo 2:2
Marko Rojs je uhvatio centaršut i probao glavom, ali bio van balansa i šalje loptu preko prečke...
69' Goooooooool
Gerero! Ima nade

Christian Charisius/dpa via AP
66' Brani se Majnc
Opet odlična šansa, Brant je sa leve strane uspeo da centrira i doturi loptu do Marka Rojsa koji pada u kaznenom prostoru, ali brzo ustaje i ipak je Majnc otklonio opasnost i sačuvao gol.
62' Ofsajd?
Još jedan napad Dortmunda nije iskorišćen. Neka verzija flipera je viđena u kaznenom prostoru Majnca, a Ale opet blizu golu šutira trapavo pored gola... Borusija gubi, a titula je na kocki
59' Kakva šansa!
U petercu je uklizao Ale na loptu i nema gola... Propala je još jedna velika prilika za domaći sastav.
57' Onisivo "ohladio" navijače Dortmunda
Opet kontra po desnom boku i Onisivo je želeo sve sam, šutirao i pogodio spoljni deo mreže...
49' Šalke izjednačio
Šalke se bori za osptanak i nerešeno je u Lajpcigu, 2:2
47' Umalo gol
Majnc je iz kontre preko Lija mogao i do vođstva od 3:0 što bi nokautiralo Borusiju... Kobel brani neverovatno i čuva šansu svom timu
46' Počelo je drugo poluvreme
Dortmund se nada da će Bajern primiti gol, ali i da će im napad dati neki rezultat... JOš 45 minuta u borbi za titulu!

45+4 Stativa
Ale iz peterca pogađa stativu! Centaršut u peterac sa leve strane i stativa posle pokušaja glavom... Ostaje 0:2
45' Gol je poništen
Liroj Sane je doneo Bavarcima vođstvo od 2:0, ali je posle VAR konsultacija gol poništen, jer je Sane igrao rukom
44' Brant... Ništa!
Krenuo je Dortmund u kontru, Rojs je odradio veliki posao ostavljanjem lopte na stranu Brantu koji je imao izglednu šansu, šutirao po zemlji i to je bilo jako loše pa nema gola za Borusiju. Ostaje 0:2 za Majnc.
43' Gerero...
Očajnički pokušaj, šut iz mesta u 43. minutu i lopta ide preko gola. Odlazi u nepovrat još jedna velika šansa
Gerero 69, Zule 90+6 – Olsen 15, Onisivo 24
BVB M05
2 : 2
 Ljubičić 81p – Koman 8, Musijala 90
  COL   FCB
  1 : 2
40' Izmena
Povredio se Karim Adeljemi i menja ga živa legenda Marko Rojs.
36' Bajern bliži tituli, Dortmund u problemu
Iako nije bilo nerealno, Dortmund je sve navijače šokirao time što gubi 2:0 na svom terenu posle više od pola sata. Mogao je Majnc u 36. minutu da povede i sa 3:0 jer su imali odličnu šansu
28' Šalke smanjuje na 2:1
Kaminski je strelac za Šalke na gostovanju Lajpcigu, sada je 2:1!
Drugi gol Majnca
24' Novi šok za Dortmund, 0:2!
Majnc je poveo sa 2:0!

Karim Onisivo je glavom poslao loptu u mrežu, posle centaršuta sa leve strane.
19' Još dva gola
Bohum je poveo protiv Leverkuzena, ovim rezultatom imaju nadu za opstanak, a Lajpcig hje duplirao prednost.
Neiskorišćen penal Borusije Dortmund
20' Traže novi penal
Igrači Dortmunda su tražili od sudije Frica da svira novi penal... On se nije oglasio, žestoki protesti sa tribina!
19' Ništa od gola!
Golman Damen brani udarac Sebastijana Alea, ostaje 0:1!
18' Penal za Dortmund!
VAR je gledao jednu sumnjivu situaciju, sudija Fric dosuđuje penal za Borusiju Dortmund.

Penal izvodi Sebastijan Ale!
Gol Majnca za 0:1
15' Goooool! Majnc poveo u Dortmundu!
Posle kornera Olsen je najsnalažljiviji pred golom Borusije Dortmund!

Sa prve stative loptu glavom šaalje u bliži ugao.