Četvrtak, 28.09.2017.

23:20

Ožegović: Mahinalno sam podigao ruku...

Ognjen Ožegović jedan je od tragičara utakmice između Partizana i Dinamo Kijeva pošto je u 54. minutu skrivio penal.

Izvor: PT

Autor: PT

Napadač Partizana previsoko je podigao ruku, lopta ga je udaracila, a sudija Sven Odvar dosudio jedanaesterac.

"Još sam u šoku, ovo mi se nije desilo od kad igram fudbal. Još smo igri, zaostajemo samo bod. Dešavalo nam se ovo, krivi smo svi do jednog, moramo da se izdignemo u Superligi", rekao je Ožegović.

Partizan je pred praznim tribinima u Humskoj ispustio prednost od 2:0 na poluvremenu i na kraju poražen sa 3:2. Penal koji je skrivio Ožegović bio je za smanjenje.

"Mahinalno sam podigao ruku, ali lopta me je pogodila i u glavu", dodao je Ožegović.