Sreda, 02.12.2015.

20:02

Kup: Javor izbacio branioca, prošle i Nišlije

Ekipa Čukaričkog neće imati priliku da brani trofej Kupa Srbije, pošto je u Ivanjici izgubili od Javora u osmini finala posle izvođenja jedanaesteraca.

StarSport

U regularnoh devedeset minuta igre nije bilo pogodaka, a domaći su bili uspešniji u penal seriji i našli se među osam najboljih ekipa – 1:1 (1:0) - penalima 4:3.

Javor je poveo u 15. minutu golom Ađurua, da bi konačan rezultat postavio Nenad Mirosavljević posle šest minuta igre u nastavku.

Takođe, u četvrtfinale plasirala se i Jagodina, koja je kao domaćin pobedila BSK iz Borče sa 2:0, Vojvodina je pobedila Inđiju sa 1:0, Radnički iz Niša je u Kruševcu pobedio Napredak sa 2:0, a Borac iz Čačka je u Beogradu ubedljivo pobedio Crvenu zvezdu sa 5:1.

Čevrtfinalne utakmice igraće se drugog marta naredne godine, prva polufinalna utakmica na programu je 16. marta, a revanš je četiri dana kasnije. Finale će se igrati 11. maja.